اگر ابروهای پرپشت و زیبا میخواهید بخوانید!

اگر ابروهای پرپشت و زیبا میخواهید بخوانید!

اگر ابروهای پرپشت و زیبا میخواهید بخوانید!

۲ خرداد ۱۳۹۸ مدیریت مقالات ، پوست و مو

اگر ابروهای پرپشت و زیبا میخواهید بخوانید!

ابرو توانایی محافظت از چشم‌ها در برابر عواملی مانند آب، عرق و دیگر آلودگی‌هایی که در چشم می افتند را دارد. حرکت ابروها در صورت نیز در ابراز احساسات نقش دارد. ابرو، عامل شناخت افراد نیز هست. بسیاری از افراد به ویژه زنان برای زیبایی یا اهداف دیگر، دائما ابروهای خود را به شکل برداشتن، آرایش، شکستن یا تاتو تغییر می‌دهند.برای رفع کم پشتی ابروهایتان با علی طب همرا ه باشید:

رفع-کم پشتی-ابرو-گردشگری سلامت علی طب

 

نسخه های طب سنتی کلینیک زیبایی درمانی علی طب برای ترمیم ابروی ریخته و کم پشت:

– روغن زیتون و عسل برا ی ابروی کم پشت:

مخلوطی از یک قاشق غذا خوری روغن زیتون و چند قطره عسل پر از ویتامین است، به ویژه ویتامین E و استفاده از آن آسان است. اجازه دهید نیم ساعت بماند و با آب گرم بشورید. به یاد داشته باشید که آن را به مدت چند دقیقه برای نتایج بهتر ماساژ دهید. می توانید از این درمان روزانه استفاده کنید.

 

درمان های موثر برای رشد ابروی کم پشت و ریخته شده

– درمان ابروی کم پشت با روغن جوجوبا:

گاهی اوقات کیسه های ترشحی مو به بهترین شکل ممکن تلاش می کنند که رشد کنند، اما نوعی مانع در حفرات آن ها را مسدود می کند. یکی از بهترین راه ها استفاده از روغن جوجوبا است. چند قطره از آن را روی ابروهای خود ماساژ دهید و بگذارید یک شب بماند.

– ویتامین ای برای ابروی کم پشت:

یک کپسول ویتامین ای را باز کنید و از یک برس مژه استفاده کنید تا چند قطره به ابروهایتان بزنید. این روغن باعث قطع ریزش موها می شود و کیفیت آنها را بالا می برد.

 

 

 

 

– تاثیر روغن رز ماری برای ابروی کم پشت و ریخته:

مواد لازم:

چند قطره روغن رزماری
۱ قاشق غذا خوری جوجوبا یا روغن زیتون

طرز تهیه:

روغن رزماری را به روغن جوجوبا / روغن زیتون مخلوط کنید. به آرامی ابرو ها را با این معجون ماساژ دهید و بگذارید یک شب بماند. صبح صورت خود را بشویید. اینکار را هر روز و یا یک روز در میان انجام دهید.

– پرپشت شدن ابروی کم پشت و ریخته با روغن اسطوخدوس:

مواد لازم:

چند قطره روغن اسطوخدوس
۱ – ۲ قاشق غذا خوری روغن گیاهی (جوجوبا یا روغن زیتون)

رفع-کم پشتی-ابرو-گردشگری سلامت علی طب

 

طرز تهیه:

روغن اسطوخدوس را با روغن گیاهی مخلوط کنید. این مخلوط را به ابرو ها بزنید و ماساژ دهید. بگذارید یک شب بماند و آن را با شستشو دهنده صورت ملایم بشویید.

برای نتایج سریع تر، این کار باید روزانه انجام شود. تحقیقات نشان داده اند که اسطوخدوس به رشد مو کمک می کند.

دقت کنید: همانند تمام روغن های گیاهی، قبل از این که از روغن اسطوخودوس استفاده کنید، یک تست روی پوستتان انجام دهید.

– برگ کاری موثر در پر شدن ابروی کم پشت:

مواد لازم:

چند برگ کاری
آب گرم

 

 

طرز تهیه:رفع-کم پشتی-ابرو-گردشگری سلامت علی طب

به گفته پزشکان علی طب برگ های کاری را خرد کرده و آن ها را در یک فنجان آب گرم برای چند ساعت خیس کنید. این معجون را روی ابرو های خود بمالید و بگذارید یک شب بماند. از این روش سه تا چهار بار در هفته استفاده کنید.

 

– روغن نارگیل و پوست لیمو برای پرشدن ابروی کم پشت:

مواد لازم:

۱ عدد لیمو
۳ قاشق غذاخوری روغن نارگیل
پنبه

 

طرز تهیه:

لیمو را پوست بکنید و پوست ها را خرد کنید. روغن نارگیل را در یک بطری شیشه ای بریزید. پوست لیمو را به روغن اضافه کنید. در بطری را بگذارید و آن را حداقل به مدت ۱۴ روز در جایی خنک و تاریک قرار دهید.

سپس این مخلوط را با کمک یک تکه پنبه آن را به ابرو هایتان بزنید و صبح روز بعد بشورید و هر شب قبل از رفتن به رخت خواب آن را انجام دهید.

لیمو منافذ را تمیز می کند و گردش هوا را به کیسه های ترشحی مو بهبود می بخشد، در حالی که روغن نارگیل مواد مغذی مورد نیاز برای رشد مو سالم را فراهم می کند.

– پرشدن ابروی کم پشت با ترکیب روغن کنجد، آب لیمو و روغن رز ماری:

مواد لازم:

۲ قاشق غذا خوری روغن کنجد
۱/۲ قاشق غذا خوری آب لیمو
۵ – ۶ قطره روغن رزماری
پنبه

طرز تهیه:

همه مواد را به خوبی مخلوط کنید و از این ترکیب با استفاده از پنبه به ابرو هایتان بزنید.بعد از نیم ساعت آن را بشویید. هر روز دو بار این کار را انجام دهید. شما می توانید به راحتی این ترکیب طبیعی را در خانه آماده کنید تا رشد ابرو هایتان را افزایش دهید.

 

– سیر درمان قوی برای ترمیم ابروی ریخته

برای پرپشت شدن ابرو سیر یکی از بهترین روش ها و نسخه های طب سنتی است به این صورت که سیر را در روغن زیتون خرد کنید و در جای تاریک قرار دهید ، پس از یک هفته بعد از صاف کردن روغن و جدا نمودن سیر ها محلولی بدست خواهید آمد که برای رشد ابرو و به خصوص ترمیم ابروی ریخته بسیار مفید است.

منابع:بیتوته

مجله سلامت

خرداد
۲