رمضان، ماه میهمانی خدا و برپایی سفره های مهربانی/توزیع سبد غذایی در ماه رمضان

رمضان، ماه میهمانی خدا و برپایی سفره های مهربانی/توزیع سبد غذایی در ماه رمضان

رمضان، ماه میهمانی خدا و برپایی سفره های مهربانی/توزیع سبد غذایی در ماه رمضان

15 می 2018 مدیریت اخبار

شرکت گردشگری سلامت علی طب، ارائه دهنده خدمات کاشت مو در شهرهای مطرحی از جمله مشهد ، تهران ، آبادان ، کرج ، شیراز ، تبریز و یزد توسط متخصصین مجرب، با آرزوی سلامتی روزافزون، فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به تمامی مسلمانان جهان تبریک عرض می کند.

img-20150627-wa0001

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، از توزیع سبدهای غذایی برای خانواده های نیازمند بر زمین مانده از کمته امداد و بهزیستی، همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب درگاهی روز سه شنبه در نشست خبری اجرای طرح «همای رحمت» در ماه رمضان، گفت: طرح ملی همای رحمت با تاسی از سیره حضرت علی(ع) و برای پانزدهمین سال متوالی همزمان با ماه مبارک رمضان در سراسر کشور اجرا می شود.

وی، جامعه هدف طرح ملی همای رحمت را افراد آسیب پذیر و آسیب دیده عنوان کرد و افزود: توزیع سبد غذایی و برپایی سفره های افطاری در راستای این اجرای این طرح انجام می شود.

درگاهی بر ضرورت ترویج فرهنگ احسان و انفاق با حفظ کرامت انسان های نیازمند تاکید و تصریح کرد: ایتام، بیماران صعب العلاج، زنان سرپرست خانوار محروم، خانواده های بد سرپرست و بی سرپرست و همچنین کم برخوردار، معلولین و خانواده های زندانیان و محرومین، از جامعه هدف ما را تشکیل می دهند.

وی با اعلام اینکه هر سبد غذایی شامل برنج، حبوبات، قند و شکر، روغن، ماکارونی، چای و…، است، ادامه داد: مبلغ هر سبد غذایی ۱۰۰ هزار تومان است که با کمک خیرین و نیکوکاران تهیه می شود.

درگاهی، شناسایی افراد نیازمند را از طریق خیرین، افراد امین و داوطلبان هلال احمر عنوان کرد و گفت: سفره های افطاری تحت عنوان سفره های مهربانی، با دعوت از نیازمندان و خیرین، در مکان های مناسب از جمله هتل ها، برپا می شود.

رئیس سازمان داوطلبان با اشاره به دریافت اقلام غیرنقدی از خیرین و نیکوکاران، افزود: کمک های نقدی از طریق واریز به شماره حساب ۱۵۰۰۰۰۰۰۴۲ بانک ملت انجام می شود.

وی گفت: سال گذشته ۱۱۷ هزار سبد غذایی در ماه رمضان توزیع شد و نوروز امسال نیز ۱۰۳ هزار سبد غذایی در قالب طرح فرشتگان، توزیع کردیم.

 

منبع:خبرگذاری مهر

می
15