جراحی زیبایی:تزریق فیلر

جراحی زیبایی:تزریق فیلر

جراحی زیبایی:تزریق فیلر

۱۹ تیر ۱۳۹۷ مدیریت مقالات ، جراحي هاي زیبایی

دکتر امیرحسین سروری متخصص گوش حلق و بینی در شهر مشهد، با سابقه فعالیت در زمینه جراحی زیبایی تزریق فیلر که دارای همکاری صمیمانه با شرکت  گردشگری سلامت علی طب می باشد مقاله اختصاصی بسیار مفیدی در این زمینه ارائه داده است که در ادامه آورده شده است:

گردشگری سلامت علی طب: ارمغان آور  زیبایی جوانی  سلامتی

علی طب با مدیریت و همکاری متخصصین مجرب در زمینه های گردشگری و عرصه سلامت و درمان و واحد انفورمانتیک IT یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات گردشگری سلامت و توریست درمانی در ایران می باشد.

علی طب در حال حاضردر عرصه خدمات زیبایی همچون کاشت مو، زیبایی پوست، پیکرتراشی، جراحی بینی، بوتاکس، ژل لب، چال گونه، افتادگی پلک و… در شهرهای تهران،مشهد، آبادان، تبریز،شیراز و یزد با همکاری مراکز درمانی و پزشکان متخصص مشغول به فعالیت می باشد.

 

با تزریق ژل می توان ریشه بینی را پر کرد. پشت بینی را صاف کرد برجستگی بینی را افزود و نیز درمواردی که شکستگی بینی سبب فرورفتگی یک طرفه استخوان بینی شده باشد نیز می توان با تزریق ژل فرورفتگی را پرکرد.
جراحی زیبایی:تزریق فیلر

 

با تزریق ژل می توان ریشه بینی را پر کرد. پشت بینی را صاف کرد برجستگی بینی را افزود و نیز درمواردی که شکستگی بینی سبب فرورفتگی یک طرفه استخوان بینی شده باشد نیز می توان با تزریق ژل فرورفتگی را پرکرد.

جهت رفع چین چروک های عمیق تر صورت که در حالت عدم انقباض صورت (حالت استاتیک) هم وجود دارند. ازپرکننده ها استفاده می شود.موارد استفاده دیگر آنها افزایش حجم لب ها و نیز اصلاح غیر جراحی اختلالات ظاهری بینی است. این مواد به دو دسته تقسیم می شوند:

چربی
ژل ها

 

چربی:

با برداشتن مقداری از چربی بدن از ناحیه شکم یا ران و سپس فراوری آن و و تزریق به نواحی مورد نظر می‌توان چین و چروک‌های صورت را اصلاح کرد. از چربی جهت برجسته کردن لب‌ها نیز می‌توان استفاده کرد.

حسن چربی استفاده از بافت طبیعی بیمار وعدم احتمال واکنش بدن نسبت به آن و احتمال اندک عفونت آن است.

در عمل درصد قابل ملاحظه‌ای از سلول‌های چربی تزریق شده زنده نمی‌مانند و ازبین می‌روند. بنابراین اصلاح باید با مقادیر بیش از حد تخمین زده شده انجام شود. تزریق چربی روشی موقتی است و بیمار ممکن است نیاز به چند بار تزریق داشته باشد.

 

ژل‌ها:

ژل‌ها انواع مختلفی دارند آنچه که امروزه بیشتر کاربرد دارد و من از آن استفاده می کنم ژل اسیدهیالورونیک است که بسته به میزان تراکم مولکولی برای چین های کم عمق تر و چین های عمیق، خط خنده، افزایش حجم لب و شکل دهی به بینی وافزایش حجم گونه قابل استفاده است.

یک مورد استفاده جالب از ژل‌ها در حیطه زیبایی بینی، قابلیت استفاده از آن‌ها در شکل دهی بینی در بیمارانی است که به دلیل شرایط خاص قادر به انجام عمل جراحی نیستند یا تمایلی به آن ندارند. با استفاده از این مواد می‌توان تغییرات مطلوب در بینی ایجاد کرد که اثر آن بین ۹ ماه تا یک سال ماندگاری دارد. پس از این دوره ژل جذب شده و بینی به حالت اولیه خود برمی گردد.

با تزریق ژل می توان ریشه بینی را پر کرد. پشت بینی را صاف کرد برجستگی بینی را افزود و نیز درمواردی که شکستگی بینی سبب فرورفتگی یک طرفه استخوان بینی شده باشد نیز می توان با تزریق ژل فرورفتگی را پرکرد.این فرم دستکاری بینی را که در آن از ژل برای اصلاح موقت ایرادات بینی استفاده میشود را اصطلاحا” رینوپلاستی بدون جراحی گویند.

 

منبع:مقاله اختصاصی از دکتر امیرحسین سروری متخصص گوش حلق و بینی و جراحی های زیبایی در شهر مشهد

تیر
۱۹