عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی

10 آوریل 2020 مدیریت اخبار ، مقالات ، جراحي هاي زیبایی

عمل زیبایی بینی

راینوپلاستی (Rhinoplasty)

جوانی و زیبایی حق شماست!اما این موضوع تمام علت انجام راینوپلاستی نیست. شاید با شنیدن کلمه راینوپلاستی اولین چیزی که به ذهنتان برسد، زیباتر و جوانتر شدن ظاهر شما باشد.

 

عمل-جراحی بینی-علی طب

عمل جراحی زیبایی بینی

آن هم در عضوی از بدن که در اولین نگاه، به چشم می آید اما راینو پلاستی دلیل دیگری هم دارد که نباید از آن غافل شد و آن درمان عملکرد بینی و تنفس شماست.

پس شما ممکن است به دو دلیل زیبایی و درمانی کاندید انجام راینوپلاستی باشید.

در جراحی راینو با هدف درمان شما از مشکلاتی مثل پولیپ های بینی، انواع انحراف در بینی، سینوس و تورم بافت های داخلی بینی خلاص می شوید.

یک تنفس راحت بعد از جراحی

اما چرا بیشترین مشتریان راینوپلاستی برای زیبایی و فرم دهی شکل ظاهری بینی خود اقدام به انجام جراحی می کنند؟

علت آن واضح است. همه انسان ها به زیبایی تمایل دارند و صورت به عنوان اولین بخش مورد توجه در یک ارتباط، بسیار مورد توجه قرار دارد.

برخی کشورها با توجه به نژاد آنها، دارای بینی هایی با شکل و فرم بزرگ، پهن و قوز زیاد هستند و ایران نیز یکی از کشورهایی است با نژاد بینی های بزرگ و عقابی شکل!

یکی از دلایل تبحر پزشکان ایرانی در انجام جراحی راینوپلاستی و تبدیل شدن ایران به عنوان یکی از قطب های اصلی گردشگری سلامت برای انجام راینوپلاستی، انجام متعدد این جراحی روی متقاضیان ایرانی است که البته امروزه ، میزبان متقاضیان زیادی از سراسر جهان برای انجام این جراحی در ایران هستیم.

روش های انجام جراحی بینی:

عمل-جراحی بینی-علی طب

عمل جراحی زیبایی بینی

راینوپلاستی به دو شیوه باز و بسته قابل انجام است.

در روش باز همانطور که از نامش پیداست، جراح با برداشتن پوست بینی و احاطه کامل روی بافت داخلی بینی اقدام به انجام جراحی می کند ولی در روش بسته بدون باز کردن کامل سطح پوست و فقط با برش زدن از داخل بینی، این جراحی قابل انجام است.

انتخاب روش جراحی را به عهده پزشک خود بگذارید که پس از بررسی کامل فرم و بافت بینی شما، روش مناسب جراحی را به شما پیشنهاد می دهد.

 

چی سنی را برای انجام راینو پیشنهاد می کنید؟

اگر بالای ۱۸ سال سن دارید و به بلوغ کامل جسمی رسیده اید، عکس ها و مدارک پزشکی خود را برای پزشکان متخصص ما در شرکت گردشگری سلامت علی طب ارسال کنید تا مشاوره های لازم را از ما دریافت کنید. برای دانستن اینکه شما کاندید جراحی راینو هستید یا نه و نیاز به چه مراقبت هایی قبل از انجام جراحی دارید،

به موارد زیر دقت کنید:

 • وضعیت جسمی و روحی سالم

 • داشتن شرایط لازم مثل وزن مناسب برای انجام جراحی، تحت بیهوشی کامل

 • داشتن تاییدیه و مجوز از پزشک متخصص قلب اگر دارای بیماری قلبی هستید

 • عدم مصرف سیگار و مشروبات الکلی

 • برخی بیماری ها به علت امکان بوجود آمدن عفونت بعد از جراحی، مانند HIV و هپاتیت معمولاً کاندید مناسبی برای انجام جراحی نمی باشند.

 • قطع مصرف داروهایی مانند آسپرین و وارفارین که رقیق کننده خون هستند از حدود دو هفته قبل از جراحی

 • فراموش نکنید ۸ ساعت قبل از جراحی نباید چیزی میل کنید

عمل-جراحی بینی-علی طب

عمل جراحی زیبایی بینی

قبل از هر چیز به یاد داشته باشید که شما مهمان ما در ایران هستید!

جراحی در ایران فرصت مناسبی است تا با خدمات پیشرفته پزشکان ایرانی آشنا شوید و با قیمت مناسب و کیفیت بالا، تجربه ی خوبی از سفر به ایران داشته باشید.

کلیه همکاران ما در شرکت گردشگری سلامت علی طب، کلیه خدمات لازم برای ورود، پذیرش ، جراحی، تورهای مختلف گردشگری در مدت اقامت شما در ایران را برای شما و همراهانتان فراهم می کنند تا بدون نگرانی، کلیه کارهای مربوط به سفر و درمان شما انجام شود.

راینوپلاستی طی مراحل مختلفی مانند سیستوپلاستی که همان اصلاح انحراف تیغه بینی است شروع می شود و جراح پس از آن اقدام به از بین بردن قوز و غضروف اضافی در لایه های داخلی بینی می کند و در نهایت با انجام زیباسازی و ترمیم نوک بینی و تراشیدن استخوان ها به شکل مطلوب جراحی را به پایان می رساند.

تمام این مراحل حدود یک الی دو ساعت زمان میبرد و شما به مدت یک شب میهمان ما در بیمارستان خواهید بود و پس از هفت روز با ویزیت نهایی پزشک و اجازه پرواز، می توانید به کشور خود بازگردید.

اما در این ۷ روز که میهمان ما در ایران هستید، تیم گردشگری علی طب، با گذاشتن متنوع ترین تورهای گشت شهری و گردشگری، خاطره ای به یادماندنی از سفر درمانی به ایران را برای شما می سازند.

مراقبت های بعد از راینوپلاستی:

 • قبل از هر چیز یادآوری می کنیم که نگران کبودی های بعد از جراحی نباشید.  کلیه کبودی ها به مرور زمان و طی دو الی سه هفته به طور کامل از بین می روند و البته جهت ترمیم زودتر کبودی ها می توانید از کمپرس آب سرد استفاده کنید.

 • بلافاصله بعد از جراحی، فرصت مناسبی برای قضاوت و مشاهده نتیجه عمل نیست. چند ماه زمان لازم است تا کلیه تورم های حاصل از جراحی از بین برود و بتوانید از دیدن چهره جدید خود در آینه لذت ببرید.

 • داروهای تجویز شده توسط پزشک را به موقع استفاده کنید

 • همچنان از خوردن داروهای رقیق کننده خون جلوگیری کنید

 • تا سه هفته پس از جراحی از خوردن غذاهای جویدنی و سفت خوددداری کنید و کارهایی که نیاز به انجام فعالیت سنگین دارند را به تعویق بیندازید

 • تا ۱ ماه پس از جراحی شنا نکنید

عمل-جراحی بینی-علی طب

عمل جراحی زیبایی بینی

و در آخر: نگران عوارض احتمالی پیش آمده پس از بازگشت به کشور خود نباشید.

کارشناسان و تیم فالوآپ ما در علی طب ، در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی شما هستند و مشاوره های لازم را به ظور کامل به شما خواهند داد.

منتظر شما در ایران هستیم

 

آوریل
10