لیفت بینی با نخ:بدون جراحی رینوپلاستی

لیفت بینی با نخ:بدون جراحی رینوپلاستی

لیفت بینی با نخ:بدون جراحی رینوپلاستی

29 سپتامبر 2018 مدیریت مقالات ، عمل بینی

لیفت بینی با نخ:بدون جراحی رینوپلاستی

دکتر علی سرابی متخصص گوش حلق و بینی در شهر مشهد، با سابقه فعالیت در زمینه جراحی زیبایی بینی که دارای همکاری صمیمانه با شرکت  گردشگری سلامت علی طب می باشد مقاله اختصاصی بسیار مفیدی در این زمینه ارائه داده است که در ادامه آورده شده است:

گردشگری سلامت علی طب: ارمغان آور  زیبایی جوانی  سلامتی

علی طب با ارائه خدمات گردشگری سلامت و توریسم درمانی، در حال همکاری با گروهی از پزشکان متخصص و مجرب در عرصه های گوناگون پزشکی می باشد.

یکی از خدمات درمانی علی طب، در بحث گردشگری سلامت، بخش جراحی زیبایی بینی می باشد.

جراحی بینی، یکی از مشکلات درمانی می باشد که اخیرا شهروندان کشورهای همسایه برای معالجه آن به ایران سفر می کنند.

علی طب در بحث گردشگری سلامت و توریسم درمانی ارائه کننده خدمات باکیفیت درمانی جراحی زیبایی بینی توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص در شهرهای تهران و مشهد و آبادان و… به مسافرین و بیماران گرامی می باشد.

عمل بینی با نخ رویا یا واقعیت ؟

 

اکثرا مریض ها این جمله رو میپرسند :
آقای دکتر میشه صورت و بینی مون رو با نخ لیفت کنیم ؟

 

 اگر قرار بود با یک نخ کشی انسان جوان شود پس این همه جراحی که سال ها درس میخوانند و تجربه به دست میاورند نمی آمدند یک بیمار رو چندین ساعت عمل کنن-گردشگری سلامت علی طب

 

 

من در پاسخ آنها میگویم اگر قرار بود با یک نخ کشی انسان جوان شود پس این همه جراحی که سال ها درس میخوانند و تجربه به دست میاورند نمی آمدند یک بیمار رو چندین ساعت عمل کنند.
این روش جدید (عمل با نخ) معمولا خیلی برای مردم جذابه برای اینکه جراحی نمیشه ، بیهوشی نمیگیره ، حداقل صدمه رو متحمل میشه و هزینش هم کمتره خب این مثلما برای همه وسوسه انگیز است.
شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی که یک زمانی این تجربه شکست خورده رو حدود ۳۰ سال پیش انجام دادن و نتیجه ای نداشته که موادشون در انبار ها مونده دوباره به این فکر می افتند که با تولید جدیدشون بتونن این مواد رو وارد بازار کنند و به پول های سرشاری دست پیدا کنند ولی خب بعد از گذشت چند ماه یا چند سال به این پی میبرن که این کار نتیجه ای نداره یا حداقل نتیجه رو داره ، اونها سودشون رو از مردم ساده لوح میگیرند مثل افزایش قد با داروی فلان یا … .

همه اینها دروغ محضه و باید همه مردم بدانند که اگر در موردی میخواهند اطلاعاتی کسب کنند باید به مقالات علمی در این مورد مراجعه کنند از جمله منابع پزشکی آمریکا و یا از اساتید فن بپرسند و به حرف آنها اعتماد کنند .

بدانند که لیفت با نخ جز عوارض هیچ نتیجه ای نداره و به این معنی که به علت فیبرومی که در مسیر نخ ایجاد میشه در آینده اگر فرد بخواهد اقدام جراحی انجام دهد آن جراحی بسیار پر عارضه و پرخطر خواهد بود مانند لیفت صورت با نخ که نه تنها فایده ای نداره بلکه در همان مسیر نخ ها فیبروم ایجاد میشود و جداشدن پوست از لایه زیرین رو بسیار سخت میکنه و احتمال اینکه فرد بخواهد در آینده عملی انجام دهد برای لیفت صورت خود این کار باعث صدمه به اعصاب و ارگان های حیاتی صورت میشود.

منبع:مقاله اختصاصی از دکتر علی سرابی متخصص گوش حلق بینی و جراحی های زیبایی در شهر مشهد

سپتامبر
29