پیشرفت گردشگری سلامت ایران در سطح بین‌الملل

پیشرفت گردشگری سلامت ایران در سطح بین‌الملل

پیشرفت گردشگری سلامت ایران در سطح بین‌الملل

۱۰ آذر ۱۳۹۷ مدیریت اخبار ، گردشگری سلامت

پیشرفت گردشگری سلامت ایران در سطح بین‌الملل

معاون رئیس جمهور به تشریح آمار گردشگری به خصوص در حوزه گردشگری سلامت پرداخت و گفت: کم شدن پروازهای بین المللی یکی از آثار تحریم ها است که حتما ایراداتی را بر ما وارد می سازد.

گردشگری سلامت علی طب: ارمغان آور  زیبایی جوانی سلامتی

علی طب با مدیریت و همکاری متخصصین مجرب در زمینه های گردشگری و عرصه سلامت و درمان و واحد انفورمانتیک IT یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات گردشگری سلامت و توریست درمانی در ایران می باشد.

علی اصغر مونسان در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران اظهار کرد:

اخبار خوبی که این روزها در فضای گردشگری کشور در سطح بین المللی منتشر می شود و اینکه ایران را در اولین کشورهای گردشگر پذیر در کنار دانمارک، انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی قرار داده اند حاصل همایشی بود که در سطح بین المللی در تهران و همدان برگزار شد.

پیشرفت گردشگری سلامت ایران در سطح بین‌المللمعاون رئیس جمهور به تشریح آمار گردشگری به خصوص در حوزه گردشگری سلامت پرداخت و گفت-گردشگری سلامت علی طب

 

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت:

مهمان های سطح عالی در مراسم ما حضور داشتند، تلاشهای زیادی برای مقابله با ایران هراسی در سطح جهانی در حال انجام است که اخبار خوبی در این زمینه درحال انتشار است.

مونسان با بیان اینکه ما از تمام مردم جهان درخواست کردیم که از کشور زیبا و امن ایران بازدید داشته باشند، گفت:

آمار گردشگری ما رشد بسیار خوبی داشته است. در حوزه گردشگری سلامت شاهد رشد بالایی هستیم.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تصریح کرد: در چند روز گذشته دو شهر و یک روستای جهانی را در حوزه صنایع دستی به ثبت رساندیم و الان رتبه اول در ثبت شهرهای صنایع دستی در سطح جهانی هستیم.

مونسان افزود:

ما در بودجه ۹۷ بخش صنایع دستی و گردشگری را جزو اهداف دولت برای اشتغال جدید برشمردیم، در بودجه ۹۸ نیز یکی از بخش های مهم برای ایجاد اشتغال، حوزه گردشگری و فرهنگی است و امیدوارم بتوانیم در سال ۹۸ هم نقش اشتغال زایی خود را کماکان ادامه دهیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه در دوران تحریم ها برای حوزه گردشگری ظرفیت هایی ایجاد شده است، خاطرنشان کرد:

کم شدن پروازهای بین المللی یکی از آثار تحریم ها است که حتما ایراداتی را بر ما وارد می سازد اما روندی که ما داریم روند رو به رشدی است و امیدوارم بتوانیم به عنوان یکی از حوزه های فعال، به ایجاد و گسترش اشتغال در کشور کمک کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

آذر
۱۰