دكتر حسام جهاندیده

دكتر حسام جهاندیده

دكتر حسام جهاندیده فلوشیپ جراحی بینی و سینوس
جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

علي طب ارائه کننده خدمات درمانی تخصصی از جمله جراحي بيني در کشور های حوزه خلیج فارس می باشد امیدواریم همکاری با دكتر حسام جهاندیده جراح و متخصص گوش و حلق و بینی، زمینه ساز رضایت بیماران قرار بگیرد.

دکتر حسام جهاندیده دوره پزشکی عمومی خود را در فاصله سالهای ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۳ در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سپری نموده اند. پس از فارغ التحصیلی از دوره تخصص گوش و حلق و بینی در فاصله سالهای ۱۳۸۶تا ۱۳۹۰ از دانشگاه علوم پزشکی تهران (ایران) دوره فلوشیپ فوق تخصصی راینولوژی (جراحی بینی و سینوس) را در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده اند و در حال حاضر به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه، به طور اختصاصی روی جراحی پلاستیک بینی (رینوپلاستی) و جراحی آندوسکوپیک سینوس متمرکز هستند.

جراحی پلاستیک بینی
جراحی آندوسکوپی سینوس و پولیپ
تزریق ژل و بوتاکس
پروتز چانه
چال گونه
جراحی پلک (بلفاروپلاستی)

جراحی بینی

رینوپلاستی یا جراحی بینی به منظور زیبا سازی و تغییر شکل بینی انجام می شود اما حفظ عملکرد های طبیعی بینی نیز در عمل جراحی بینی اهمیت دارد.

رینو به معنی بینی و پلاستی به معنی تغییر شکل دادن می باشد و به منظور زیبا سازی بینی  باید ملاحظاتی نیز در نظر گرفته شود و جراح بینی با استفاده از تکنیک های مناسب ، جراحی زیبایی بینی را انجام می دهد .

جراحی پلاستیک بینی علاوه بر ایجاد تغییرات در بینی باعث ایجاد تناسب بین اجزاء صورت می شود به همین علت نباید بینی را از سایر اجزاء جدا کرد.

بینی با پیشانی، لب، چشم ها، گونه ها و چانه رابطه تنگاتنگی دارد که هر نوع ایراد در یکی از آن ها در این رابطه تاثیر می گذارد.

در اصل جراحی پلاستیک بینی شامل جراحی های زیبایی مرتبط با بینی و جراحی های درمانی مرتبط با بینی می شود .

دقت داشته باشید که حفظ عملکرد صحیح بینی و زیبایی فرم بینی پس از جراحی بینی اهمیت بالایی دارد به همین دلیل در ارتباط با جراح بینی به خوبی تحقیق کنید تا در نهایت جراح بینی ماهری را انتخاب نمایید .

جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی :

مهم ترین شاخص در نتیجه ی نهایی عمل جراحی بینی ضخامت پوست فرد می باشد .

در صورتی که پوست بینی نازک باشد ، بینی دارای استخوان ها و غضروف های محکمی می باشد که این نوع بینی را بینی استخوانی می گویند.

بینی هایی که دارای پوستی ضخیم و استخوان ها و غضروف های غیر محکمی هستند بینی گوشتی نامیده می شوند و نتیجه ی جراحی در هر دو نوع بینی بسیار چشمگیر خواهد بود ولی جراحی بینی استخوانی نتیجه ی رضایت بخش تری خواهد داشت .

برخی بینی ها نیزحالتی ترکیبی دارند مانند بینی هایی که پوستی ضخیم دارند و همچنین دارای غضروف های ضخیم می باشند  یا بینی هایی که علاوه بر پوستی نازک دارای غضروف های نازکی نیز می باشند .

هر میزان که غضروف از استحکام بالاتری برخوردارباشد و همچنین پوستی نازک نیز داشته باشد نتیجه ی به دست آمده بهتر خواهد بود و امکان ایجاد تغییرات مورد نظر نیز بیشتر است .

متخصص گوش و حلق و بینی
تهران

پکیج های پیشنهادی