دكتر محمد علي كفاشيان

دكتر محمد علي كفاشيان

دكتر محمد علي كفاشيان متخصص و جراح چشم  و جراح بيماريهاي سطح قرنيه و…میباشند.   علي طب ارائه کننده خدمات درمانی تخصصی از جمله اصلاح عيوب انكساري جهت برداشتن عينك لازك ليزيك وفمتو ليزيك و … به همراه  علی طب در کشور های حوزه خلیج فارس می باشد امیدواریم همکاری با دكتر محمد علي كفاشيان متخصص و جراح چشم و مشاوره و درمان بيماران ديابتي (شبكيه وليزر)  و… زمینه ساز رضایت بیماران قرار بگیرد.

 

دكتر محمد علي كفاشيان متخصص و جراح چشم در مرکز زیبایی درمانی علی طب ارائه دهنده خدمات زیر می باشد :

  • جراح بيماريهاي سطح قرنيهOCULAR SURFACE بروش كاشت سلول هاي بنيادي قرنيه STEM CELL GRAFT ازدانشگاه DMS
  • مشاوره ودرمان بيماران ديابتي (شبكيه وليزر)
  • اصلاح عيوب انكساري جهت برداشتن عينك لازك ليزيك وفمتو ليزيك و
  • عمل اب مرواريد و لنزداخل چشمي به روش فيكو
  • اب سياه GLAUCOMA
  • اكولوپلاستي وكاشت چشم مصنوعي وعمل هاي زيبايي پلك E-PRP براي رفع سياهي وچروكهاي دور چشم
  • مشاور وجراح موارد صعب اعلاج در كشورهاي مجاور و ساير كشورها

دکتر محمدعلی کفاشیان در مورد بیماری دیابت و تاثیرات آن بر بیماری های چشمی گفت: در حال حاضر تقریبا ۱۵درصد از ایرانی ها دچار دیابت هستند به طوری که یکی از ارگانهای اساسی که درگیر این بیماری می شود، چشم است. وی افزود: دیابت در چشم به شکل آب مروارید، ورم های مرکز شبکیه، تزاید عروقی و خونریزی خود را نشان می دهد. و در این موارد، چیزی که بیمار متوجه آن می شود، تاری دید است.

دکتر کفاشیان ادامه داد: زمانی که بیمار به پزشک مراجعه می کند، پزشک با توجه به علائم به وجود آمده، متوجه می شود که قاعدتاً بیماری دیابت موجب بروز این مشکلات شده است که در این مرحله، پزشک متخصص علی طب  وارد اقدامات درمانی  در مرکز زببایی درمانی علی طب می شود. وی تصریح کرد: البته قبل از بروز علائم، حدود شش تا یکسال طول می کشد تا عوارض دیابت خود را نشان دهد بنابراین اگر بیمارانی که هنوز به عوارض این بیماری در چشم دچار نشده اند، و دید نسبتاً خوبی دارند، قبل از بروز عوارض، به طور منظم، هر ۶ ماه یکبار به چشم پزشک مراجعه کنند، به طور قطع، این بیماری قابل پیشگیری خواهد بود.

این متخصص چشم پزشکی با توصیه به بیماران دیابتی در علی طب تاکید کرد: بیماران دیابتی باید به طور منظم ۳ تا ۶ ماه یکبار به چشم پزشک مراجعه کنند زیرا با توجه به امکانات پیشرفته ای که در زمینه تشخیص وجود دارد،می توان، نسبت به این بیماری پیش آگاهی داشته باشیم و قادر خواهیم بود که از عوارض بعدی دیابت بکاهیم.

وی در ادامه گفت: درمان دیابت چشمی بستگی به مرحله و شدت گرفتاری آن دارد، برای این منظور و آگاهی بیشتر می توان به کتاب درمان عوارض چشمی دیابت، تالیف اینجانب مراجعه کرده تا از جدیدترین متد درمانی و روش بهبود، کسب اطلاع شود مهمترین موضوعی که دکتر کفاشیان در این مصاحبه بدان اشاره کرد این بود که: نیاز مبرم به مراجعه های دوره ای بیماران دیابتی، علیرغم دید خوب آنها است، به طوری که هر چند دید بیمار متناسب و خوب باشد، تحت نظر بودن و معاینه چشمی نباید فراموش شود. ضمن اینکه شدت و عوارض بیماری دیابت در تمامی ارگانهای بدن از روی معاینه چشمی قابل پیش بینی است.

متخصص و جراح چشم
تهران

پکیج های پیشنهادی