دکتر ابوالحسن مصاحب

دکتر ابوالحسن مصاحب

دکتر ابوالحسن مصاحب  متخصص اطفال علي طب ارائه کننده خدمات درمانی تخصصی از جمله درمان بیماریهای اطفال و کودکان خدمات درمانی علی طب در کشور های حوزه خلیج فارس می باشد امیدواریم همکاری با دکتر ابوالحسن مصاحب متخصص اطفال، زمینه ساز رضایت بیماران قرار بگیرد.

 خدماتی که دکتر ابوالحسن مصاحب ارائه میدهند عبارتند از :

  • درمان بیماری های کودکان
  • درمان بیماریهای نوزادان
  • واکسیناسیون
  • مراقبت های کودکان

از شایع ترین خدمات درمانی که دکتر ابوالحسن مصاحب در زمینه تخصصی اطفال  مانند درمان بیماری های نوزادان و کودکان به همراه مرکز زیبایی درمانی علی طب  ارائه میدهند  عبارتند از :

  • آلرژی در کودکان

شیوع بیماری های آلرژیک در کودکان در دهه های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است. آلرژی دارای علائمی شامل دیسترس دستگاه گوارش …

  • درمان رفلاکس در کودکان

رفلاکس معده در نوزاد زمانی رخ می دهد که بعد از خوردن غذا، غذا دوباره از معده به مری بازگردد. مشکل رفلاکس نوزادان به طور معمول در کودکان…

  • زردی نوزاد

زردی نوزاد در ۲۴ ساعت اولیه بعد از زایمان بسیار جدی است و نیاز به مراقبت و نظارت دارد این نوع زردی غیرعادی است و ناشی …

دلیل مراجعه به متخصص اطفال دکتر ابوالحسن مصاحب   : 

تخصص اطفال یا پزشکی کودکان که از شاخه های اصلی پزشکی است به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری های کودکان می پردازد و نیاز کودکان را به پزشک متخصص و نیاز والدین را به مشاور رشد کودک رفع می نماید.
با کمی تامل در خصوص سلامت کودک و لزوم شناخت تخصصی بیماری های آنها متوجه خواهید شد که کودکان نیاز دارند در مواقع بیماری به متخصص خودشان مراجعه کنند تا درمان بهتری را دریافت نمایند.
تخصص اطفال در واقع در بردارنده ی نکات تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ سالی آنها است. این بخش از پزشکی اساسا با تمام جنبه های رشد و پرورش کودک و شرایط او برای محقق شدن تمام ظرفیت هایش برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد.
سلامت کودکان در گذشته بخشی از طب بزرگ سالان بود که در قرن نوزده و ابتدای قرن بیستم به عنوان رشته تخصصی در پزشکی در نظر گرفته شد؛ افزایش تدریجی آگاهی از آن که بیماری های کودکان با بزرگ سالان متفاوت است نقش عمده ای در تخصصی شدن این رشته داشت. در این زمان بود که پزشکان فهمیدند واکنش های کودک به بیماری، دارو ها و محیط، بستگی زیادی به سن او دارد.

 دکتر ابوالحسن مصاحب درمان بیماریهای نوزادان از جمله زردی نوزاد ,  اسهال نوزادان ,  رفلاکس در نوزادان , ریسه رفتن نوزاد  و … را به همراه مرکز زیبایی درمانی علی طب برعهده دارد.

متخصص اطفال
تهران

پکیج های پیشنهادی