دکتر خلیل یعقوبی

دکتر خلیل یعقوبی

دکتر خلیل یعقوبی متخصص پوست و مو  علي طب ارائه کننده خدمات درمانی تخصصی از جمله درمان بیماریهای پوست و مو خدمات زیبایی و درمانی علی طب در کشور های حوزه خلیج فارس می باشد امیدواریم همکاری با دکتر خلیل یعقوبی متخصص بیماری های پوست ، درماتولوژی، زمینه ساز رضایت بیماران قرار بگیرد.

دکتر خلیل یعقوبی یکی از متخصصین برتر در زمینه پوست و زیبایی در علی طب و متخصص بیماری های پوست ، درماتولوژی است و به عنوان بهترین دکتر پوست تهران شناخته شده است. دکتر خلیل یعقوبی کارنامه درخشانی دارد.انواع خدمات زیبایی دکتر خلیل یعقوبی از قبیل: تزریق ژل و بوتاکس،گونه گذاری و لب گذاری، از بین بردن جای جوشها و جوشک ها، از بین بردن چاقی با دستگاه های فوق پیشرفته، کاشت و پیوند مو و ابروی طبیعی، لیزر موهای ناخواسته صورت و بدن، از بین بردن خط اخم ،خط خنده رو ارائه میدهند.

چه موقع به متخصص پوست و مو دکتر خلیل یعقوبی مراجعه کنیم؟

اگر دودل هستید که آیا باید برای نگرانی های موجود در مورد مراقبت از پوست خود به یک دکتر مراجعه کنید یا خیر، از معیارهای زیر استفاده کنید تا بفهمید که آیا قرار ملاقات با متخصص پوست دکتر خلیل یعقوبی ضروری است یا نه:

آکنه کیستیک یا آکنه خفیف بیماری است که با محصولات بدون نسخه برطرف نمی شود. یک محصول ضد آکنه حاوی بنزوئیل پراکسید و یک داروی حاوی سالیسیلیک اسید (که هر دو بدون نسخه در دسترس هستند)، هنگامی که با مراقبتهای عادی روزانه ترکیب شود، می تواند این بیماری را تحت کنترل دراورده و کاهش دهد. با این حال، اگر بعد از ۲ تا ۳ ماه استفاده منظم، باز هم این مشکلات در سطح پوست مشاهده شد، مراجعه به متخصص پوست دکتر خلیل یعقوبی  ضروری است.

۵ علامتی که هشدار می دهد باید به متخصص پوست مراجعه کنید

خیلی از افراد عادت دارند به محض دیدن اولین خال غیر عادی یا بروز اولین چین و چروک ها روی پوست، به متخصص درماتولوژی دکتر خلیل یعقوبی مراجعه کنند.
این در حالی است که این موضوع نباید تنها علت مراجعه به متخصص پوست دکتر خلیل یعقوبی  باشد چون علت های دیگری هم هستند که دلیل این مراجعه را نشان می دهند.متخصص پوست

متخصص پوست

اکنون برایتان توضیح می دهیم که در چه زمانی مراجعه به متخصص پوست دکتر خلیل یعقوبی  لازمست چند نشانه ای که اگر آن را در بدن خود دیدید لازمست که به متخصص پوست بروید

قرمزی و التهاب چشم:اگر دچار ورم ملتحمه، یک عفونت رایج در غشای چشم شده اید که فضای اطراف چشم و پلک را تحت تاثیر قرار می دهد، باید بدانید رفع این مشکل شما تحت نظارت یک متخصص پوست باید انجام شود. این را آدم فریدمن، استادیار پوست در دانشکده پزشکی دانشگاه جورج واشنگتن می گوید.

شوره سر: چه ریزش مو داشته باشید و چه مبتلا به شوره سر باشید، باید به متخصص پوست مراجعه کنید. تجمع سلول های مرده پوست ناشی از شستشوی کم موها و استرس، به تدریج باعث بروز شوره سر می شود. اگر هم مبتلا به طاسی که بیشتر جنبه ژنتیکی دارد، شده باشید، باز هم با تماس زودهنگام به متخصص پوست می توانید شانس ابتلا به این دو عارضه را کاهش دهید.

ناخن های بدفرم: ناخن هایی که پوسته پوسته، حفره دار و شکننده شده اند و تغییر رنگ داده اند می تواند نشان دهنده مسائل مختلف بهداشتی مختلف از جمله پسوریازیس، کمبودهای تغذیه ای و اختلال تیروئید باشد. حتی اگر این وضعیت ناخن ها برای شما آزاردهنده نباشد، نشان دهنده این است بدن شما دچار التهاب شده است. مراجعه به متخصص پوست در درک و شناسایی این بیماری ها و جلوگیری از پیشرفت آنها موثر است.

زخم های دهانی:یک نوع رایج از مشکلات دهان به نام آفت در نتیجه اختلال در سیستم ایمنی و دستگاه گوارش رخ می دهد که درمان آن باز هم در حیطه متخصصان پوست است.

افسردگی: البته در صورت احساس افسردگی اولین محل مراجعه نباید مطب یک متخصص پوست باشد مگر این که همراه با مشکلات پوستی یا ناخن باشد. پسوریازیس و مشکلات دیگر پوستی نوعی بیماری التهابی است و التهاب را با اختلالات خلقی مانند افسردگی ارتباط می دهند. با درمان کردن پسوریازیس احتمال بر طرف شدن افسردگی نیز وجود دارد.

متخصص پوست و مو
تهران

پکیج های پیشنهادی