دکتر سید هادی سادات امینی

دکتر سید هادی سادات امینی

دکتر سید هادی سادات امینی متخصص پوست و مو  علي طب ارائه کننده خدمات درمانی تخصصی از جمله درمان بیماریهای پوست و مو خدمات زیبایی و درمانی علی طب در کشور های حوزه خلیج فارس می باشد امیدواریم همکاری با دکتر سید هادی سادات امینی متخصص بیماری های پوست ، درماتولوژی، زمینه ساز رضایت بیماران قرار بگیرد.

نمونه‌ای از درمان‌هایی که متخصص پوست و مو دکتر سید هادی سادات امینی در حوزه زیبایی پوست انجام می‌دهند شامل موارد زیر است:

  • تزریق پرکننده‌ها و توکسین بوتولینوم جهت جوانسازی پوست صورت.
  • جراحی زیبایی جهت محو نمودن رد جوش و فرو رفتگی‌های پوست.
  • جراحی با لیزر برای از بین بردن رگ های کوچک، لکه های پیری، جای خالکوبی یا چین و چروک.

متخصص پوست و مو  دکتر سید هادی سادات امینی دوره ویژه‌ای جهت انجام عمل جوانسازی پوست با پرکننده می‌گذرانند ٬بنابراین هم دانش پزشکی و هم مهارت لازم جهت انجام موفق عمل‌های زیبایی را دارند.

 

 متخصص پوست و مو  دکتر سید هادی سادات امینی  خدمات زیر را انجام می‌دهند :

 

۱٫ دکترای پوست
تشخیص، درمان و جلوگیری از بیماری‌های مربوط به پوست، مو و ناخن‌ها می‌پردازد.

۲٫ درماتوپاتولوژی
با استفاده از نمونه‌گیری و بررسی نمونه‌ها با میکروسکوپ به تشخیص بیماری‌های مربوط به پوست، مو و ناخن‌ها می پردازد.

۳٫ جراح پوست
عمل جراحی بیماری‌های پوست، مو و ناخن‌ها را انجام می‌دهد.

۴٫ جراحی زیبایی پوست
به درمان پوست، مو و ناخن‌ها می‌پردازد و بیشتر به ظاهر بیمار و انجام عمل جراحی زیبایی توجه می‌شود.

 

 متخصص پوست و مو  دکتر سید هادی سادات امینی  : 

متخصص کاشت مو در دنیا بعد از بررسی های فراوان توانست به جای برداشت نواری پوست سر اقدام به برداشت گرافت های مو به صورت جداگانه و تک تک و کاشت مجدد آن ها در نواحی بدون موی سر کنند. این روش تحولی بزرگ در زمینه کاشت مو بود.

پوست و موها بیشتر از بقیه بخش های بدن جلوی چشم هست؛ همین مساله باعث می شود که با ایجاد کوچک ترین تغییراتی در آنها افراد دچار نگرانی شده و به فکر چاره بیفت.متخصص پوست

متخصص پوست

مقوله زیبایی یکی از دغدغه های افراد به ویژه خانم ها از زمان های دور دست بوده و هست و برای دستیابی به زیبایی بویژه درخصوص پوست و موی خود از هیچ هزینه ای دریغ نمی کنند.

عمل کاشت مو را در قسمت‌های مختلف مثل موی سر، ابرو و ریش هم می‌توان انجام داد. اگر پیوند و کاشت واحدهای فولیکولی به‌درستی انجام شود، موهای کاشته‌شده در ناحیه‌ی موردنظر به‌طور طبیعی رشد می‌کنند، دائمی هستند، حالت داده می‌شوند، به مراقبت خاصی نیاز ندارند و نمی‌ریزند.

چه کسانی باید به متخصص پوست و مو دکتر سید هادی سادات امینی مراجعه کنند ؟

  • مردانی که دچار ریزش مو شده اند و الگوی طاسی مردانه دارند.
  • زنانی که دچار ریزش مو شده اند.
  • کلیه افرادی که بخشی از موهای سر خود را به دلیل سوختگی یا آسیب از دست داده باشد.

مراقبت‌های لازم بعد از کاشت مو

بعد از عمل کاشت مو  در مرکز زیبایی درمانی علی طب بهتر است برای رفتن به منزل یک‌نفر همراهی‌تان کند و سه روز اول را ترجیحا استراحت کنید.

در چند شب اول هنگام استراحت دو بالش نرم را به‌نحوی زیر سرتان قرار دهید که به حالت نیمه خوابیده باشید.

تا یک هفته بعد از کاشت مو از انجام فعالیت‌های سنگین که نیاز به فشار آوردن و زور زدن دارند، اجتناب کنید. از خم و راست شدن زیاد، سرفه و عطسه‌ی شدید و حرکات سریع هم خودداری کنید. عرق کردن سبب عفونت در ناحیه‌ی کاشت و محل زخم می‌شود.

تا دو هفته سرتان را زیاد به‌سمت جلو خم نکنید چرا که پوست سر کش می‌آید و خطر به‌جاماندن جای اسکار و زخم در محل برداشت مو بیشتر می‌شود.

به‌ مدت دو هفته محل برداشت مو در پشت‌سر را به‌طور مرتب در طول روز و شب گرم و مرطوب نگه داريد. معمولا پزشک کمپرس با حوله‌ی گرم و خيس يا اسفنج مرطوب و گرم را تجویز می‌کند. گرم و مرطوب نگه داشتن موضع برداشت مو کمک فراوانی به بهبود سريع‌تر زخم‌ها می‌کند و اسکار (جوشگاه) محل برداشت نيز کمتر مشخص خواهد شد.

داروهای تجویزشده و به‌خصوص آنتی‌بیوتیک‌ها را برای جلوگیری از عفونت سر‌ ساعت مشخص میل کنید.

 

 

متخصص پوست و مو
تهران

پکیج های پیشنهادی