دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشد. علي طب ارائه کننده خدمات درمانی تخصصی از جمله جراحی های  زیبایی و جراحی های ترمیمی در کشور های حوزه خلیج فارس می باشد امیدواریم همکاری با دکتر مجید نداف کرمانی فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک، زمینه ساز رضایت بیماران قرار بگیرد.

 

زیبایی شناسی از ویژگی های منحصر به فرد دکتر مجید نداف کرمانی می باشد. این نکتـــه باعث شده تا کمتـــرین میـزان عمـــل مجدد بخصوص در مـورد عمل جراحی زیبایی بینی مربوط به دکتر مجید نداف کرمانی باشد.غیر از تجـربه و تخصـــص فهـم صحـــیح از چهره و المان های صـــورت نتایج جراحی های ایشان را دو چندان کرده است.

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره ۳ ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد.

از جراحی های مهم ایشان می توان به جراحی بینی و لیفت سینه اشاره نمود که با تجربه ای چندین ساله در این زمینه به مراجعین عزیز ارائه خواهد شد و البته نتیجه ی انتخاب دکتر مجید نداف کرمانی به عنوان جراح بینی با موفقیت بالایی همراه خواهد بود .

دکتر مجید نداف کرمانی ، جراح بینی ، جراح لاغری و پیکرتراشی و …

دکتر مجید نداف کرمانی جراح بینی ، جراح سینه و … هستند که با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی ، لیفت ابرو و… جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه ، لیفت و پروتز سینه به طور همزمان و … جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ، ابدومینوپلاستی و … با شرکت علی طب همکاری می کنند.

 

خدمات جراحی زیبایی که  دکتر مجید نداف کرمانی ارائه میدهند :

-جراحی بینی، شکم، سینه و بازو
– لیفتینگ صورت، گونه، ابرو
– لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن

دکتر مجید نداف کرمانی از ابتدای کار حرفه ای خود همواره با ارائه و روش های درمانی و تکنیکهای جراحی زیبایی بر اساس اصول و معیارهای علم روز سعی کرده است یکی از پیشگامان در ارائه خدمات جراحی زیبایی در علی طب  می باشد. در حقیقت روش درمانی خود را در غالب یک برنامه هنرمندانه با هزینه مقرون به صرفه به بیماران ارائه دهد.

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
تهران