دکتر مجید کاظمی

دکتر مجید کاظمی

دکتر مجید کاظمی

جراح زیبایی بینی با بیش از ده سال سابقه و ۳۰۰۰ عمل موفق،عضو جامعه جراحان ایران، انجمن جراحان گوش و حلق و بینی ایران، انجمن تحقیقات راینولوژی و از پزشکان مجرب شرکت توسعه گردشگری سلامت علی طب میباشد.

 

بیوگرافی دکتر مجید کاظمی:

دکتر سید مجید کاظمی متولد تهران می باشد.ایشان پس از تحصیلات مقدماتی تحصیلات متوسطه را در دبیرستان امام علی ابن موسی الرضا (قلهک) به اتمام رساند.
دکتر کاظمی با رتبه ۱۰۰ وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و با کسب رتبه سوم پره انترنی دوره انترنی را در همان دانشگاه شروع کرد و با معدل الف دوره پزشکی عمومی را تمام کرد. سپس با کسب رتبه ۵۰ وارد رشته تخصصی گوش و حلق و بینی در دانشگاه تهران، بیمارستان امیراعلم شد. ایشان در طول دوره رزیدنتی علاوه بر انجام عملهای جراحی زیاد، تحقیقات زیادی در مورد گوش و حلق و بینی و به خصوص زیبایی انجام داد و چندین مقاله در زمینه زیبایی و بویایی در مجلات معتبر داخلی و خارجی نوشت.

دكتر كاظمي سالها تحقيقات گسترده اي در مورد عمل بینی و جراحي بيني انجام داده است كه منجر به ابداع روشهاي نو در اين زمينه در جراحيهاي انجام شده توسط ايشان شده است.

همچنين ايشان در زمينه جراحي هاي ليفت صورت و پيشاني و كشيدن پوست و اتوپلاستي يا اصلاح گوش هاي بر آمده، تزريق چربي، تزريق بوتاكس و جراحي زيبايي پلك يا بلفاروپلاستي تجربيات گرانقدري دارند. جراحي بيني و عمل بيني به خاطر اينكه بيش از همه موارد حالت سه بعدی و مجسمه گونه در صورت دارند، سختترين عمل گوش و حلق و بيني است.

اين عمل دقيقترين و زيباترين عمل زيبايي در تمام اعمال زيبايي صورت است. اشتباهات كوچك حتي يك ميلي متر بيمار را ناراضي مي كند، لذا توجه ويژه به اين عمل و اصولاً تمام اعمال انجامي روي بيني ضروري است. دقت لازم در عمل بيني آنقدر شديد است كه برخي جراحان آن را هم سطح عملهای جراحی مغز و اعصاب مي دانند و دقت وحشتناكي طلب مي كند. دكتر مجيد كاظمی تجربه زيادي در اين عملهاي ظريف بيني دارند.

 

– عضو آکادمی جراحان گوش و گلو و بینی ایران

– عضو انجمن راینولوژی ایران

-عضو انجمن تحقیقات راینولوژی ایران

– عضو جامعه جراحان ایران

جراح گوش،حلق و بینی
تهران
دکتر مجید کاظمی-علی طب
دکتر مجید کاظمی-علی طب
دکتر مجید کاظمی-علی طب

پکیج های پیشنهادی