دکتر محبوبه شیردل

دکتر محبوبه شیردل

 دکتر محبوبه شیردل؛ فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و داری سرتیفیکیت تخصصی زیبایی از انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی ایران.

 مركز زيبايي درماني علي طب ارائه کننده خدمات درمانی تخصصی از جمله دندان پزشکی در کشور های حوزه خلیج فارس می باشد امیدواریم همکاری با دکتر محبوبه شیردل فوق تخصص دندان و استاد دانشگاه ، زمینه ساز رضایت بیماران قرار بگیرد.

عصب کشی، پر کردن دندان، و گذاشتن روکش و تاج روی دندان از درمان های رایج این متخصص است. آنها دندان مصنوعی، تاج و بریج را نیز در دهان بیمار قرار می دهند. برخی از آنها در انجام روش های دندانپزشکی زیبایی شامل سفید کردن دندان نیز مهارت دارند.

کار اصلاح لبخند بیمار و بهبود ظاهر صورت او می پردازد. سفید کردن دندان، قرار دادن ایمپلنت، قرار دادن انواع روکش ها، باندینگ و قرار دادن ونیر جز روش های تخصصی این دندانپزشک است.

دندان پزشک دکتر محبوبه شیردل به مراقبت، پیشگیری از بیماری های دندان، و درمان مشکلات رایج می پردازد. عصب کشی، پر کردن دندان، و گذاشتن روکش و تاج روی دندان از درمان های رایج این متخصص است. آنها دندان مصنوعی، تاج و بریج را نیز در دهان بیمار قرار می دهند. برخی از آنها در انجام روش های دندانپزشکی زیبایی شامل سفید کردن دندان نیز مهارت دارندکه شامل تمام گروه های سنی می باشد.

پریودنتیست:

پریودنتیست  تخصصی در زمینه بیماری لثه می باشد. این متخصص واجد شرایط درمان بیماری های لثه و بیماری های ساختارهای نزدیک لثه است. این متخصص همچنین می تواند درمان ایمپلنت دندان را انجام دهد و بیمارانی را که مبتلا به تحلیل استخوان فک هستند تحت نظر قرار دهد. هدف نهایی پریودنتیست حفظ دندان با درمان مشکلات مربوط به لثه، ریشه دندان یا استخوان است.

 

پروستودنتیست:

پروستودنتیست یکی از بخش هایی که  دندانپزشک مربوطه دکتر محبوبه شیردل فعالیت میکند است که با دندان های مصنوعی مانند پروتزهای دندان، ایمپلنت، و بریج کار می کند. این متخصص با این دسته بیماران کار می کند و دندان مصنوعی را برای آنها جایگذاری می کند یا دستورات داده شده توسط دندانپزشک عمومی را اجرا می کند. این متخصص پس از طی دوره دندانپزشکی عمومی وارد دوره تخصصی پروتزهای دندان می شود.

دندان پزشک
مشهد

پکیج های پیشنهادی