دکتر محمدرضا شفیعی

دکتر محمدرضا شفیعی

دکتر محمدرضا شفیعی فوق تخصص جراح پلاستیک علي طب ارائه کننده خدمات زیبایی تخصصی از جمله جراحی پلاستیک در کشور های حوزه خلیج فارس می باشد امیدواریم همکاری با دکتر محمدرضا شفیعی متخصص جراحی بلاستیک و زیبایی ، زمینه ساز رضایت بیماران قرار بگیرد.

   دکتر محمدرضا شفیعی به همراه مرکز زیبایی درمانی علی طب : 

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی 

عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران

عضو جامعه جراحان غیر تهاجمی (آندوسکوپیک)

 دارای بورد فوق تخصصی

 خدمات  دکتر محمدرضا شفیعی : 

روش های جوانسازی پوست:

سایش پوست :

دستگاهی مانند میکرودرم ابریشن روشی مانند کیسه کشیدن قدیمی برای جوان سازی پوست دارد.اینگونه که کریستال اکسید آلمینیوم با فشار روی پوست پاشیده می شود و سپس تحت مکش به وسیله ی همین دستگاه قرار می گیرد لذا پوست تحریک شده و شروع به کلاژن سازی می کند.

روش های شیمیایی موضعی :

برای لایه برداری شیمیایی پوست از اسید های میوه و یا از تری کلرواستیک استفاده می شود.پس از آمدن لیزرهای مختلف استفاده از این روش کم شده است اما هنوز هم طرفدارانی دارد.

تزریق بوتاکس :

تزریق بوتاکس یکی از روش های رایج برای جوان سازی پوست می باشد که در کل دنیا مطرح است.در این روش عضلات از راه تزریق فلج می شوند و نمی توانند به مدت ۴ الی ۶ ماه خطوط حرکات عضلانی را ایجاد کنند.تزریق بوتاکس را باید متخصص پوست و یا جراح فوق تخصص پلاستیک انجام دهد.در ضمن مواد تزریق شده بسیار اهمیت دارد.

تزریق ژل (فیلر) :

به منظور پر کردن خطوط خنده و یا فرو رفتگی ها می توان از تزریق ژل استفاده نمود.ژل پاژ ژلی دائمی است که از جنس آکریلامید می باشد که در بعضی افراد عفونت پوستی را در پی دارد.لذا تزریق حتما باید توسط پزشک و به وسیله ژل استاندارد صورت گیرد.

تزریق چربی :

تزریق کردن چربی یکی از روش های بدون عارضه می باشد. در این روش از ران و باسن و یا … بر می دارند و به صورت تزریق می کنند.

تزریق  پلاسمای غنی از پلاکت :

در این روش از رشد پلاکتی سرم بیمار برای تحریک تولید کلاژن استفاده می کنند. از این روش می توان بعد از لیزر یا به صورت مخلوط  با چربی برای دوام چربی استفاده کرد.

لیزر:

این لیزر ها به دو قسم می باشند:لیزر های تهاجمی که موجب زخم می شوند و لیزر های غیر تهاجمی که زخم ایجاد نمی کنند.برای جوان سازی با لیزر دی اکسید کربن نتایج خیلی خوبی را به همراه خواهد داشت ولی زخم عمیقی ایجاد می کند که بیمار مجبوراست ۷ تا ۱۰ روز در خانه استراحت کند.اما اخیرا لیزر فراکشنال دی اکسید کربن بیشتر مورد قبول است و زخم های ایجاد شده در طول ۴ یا ۵ روز بهبود می یابند.

امواج رادیویی :

با استفاده ازایجاد حرارت در زیر پوست، پوست تحریک به تولید کلاژن می شود.جواب مطلوب گرفتن از این روش بسته به تکنیک و وقت گذاشتن فرد انجام دهنده دارد.این روش در بعضی افراد خیلی خوب جواب می دهد ولی در برخی تاثیر چندانی ندارد.

 جراحی لیفت صورت جراحی لیفت صورت یکی از روش های جراحی زیبایی و جوانسازی پوست می باشد که با برداشتن چربی اضافه عضلات زیرین پوست صورت و گردن را سفت می کند و موجب کاهش چروک و افتادگی پوست می گردد. پوست در دوران کودکی قابلیت ارتجاعی زیادی دارد و سطح وسیعی از چربی در

سوابق علمی و پژوهشی آقای دکتر محمدرضا شفیعی

 • ۱۲ سال رتبه ممتاز در دوران تحصیلی ابتدایی راهنمایی و دبیرستان .
 • رتبه اول مسابقات علمی دیبرستان های تهران
 • رتبه اول مسابقات علوم پایه و رتبه اول امتحان علوم پایه
 • رتبه اول مسابقات پره انترنی در دو دوره پیاپی اولی یک سال پیش از موعد با دانشجویان سال بالاتر و دومی همزمان با دانشجویان هم دوره خود
 • رتبه اول امتحان پره انترنی در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی
 • دانشجو پزشکی نمونه استان سال ۱۳۷۳ تقدیر شده توسط ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی
 • دانشجو پزشکی نمونه کشوری سال ۱۳۷۳ تقدیر شده توسط وزیر بهداشت وقت (دکتر مرندی)
 • رتبه اول بورد تخصصی جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • رتبه اول بورد کتبی فوق تخصصی جراحی پلاستیک در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 • سخنران کنگره جامعه جراحان ایران در سالهای ۱۳۷۵و ۱۳۷۷
 • سخنران کنگره علمی جراحان در سال ۱۳۸۹ بطور جداگانه در چهار موضوع مختلف
 • سخنران بر گزیده بعنوان بهترین سخنرانی و پژوهش در پنجمین کنگره بین المللی مدیرت بحران در حوادث وبلایای طبیعی تهران در سال ۱۳۹۰
 • سخنران بر گزیده انجمن جراحان پلاستیک ایران بعنوان بهترین سخنرانی و پژوهش در کنگره جراحی های زیباسازی صورت تهران در سال ۱۳۹۰
 • سخنران اولین کنگره بین المللی سوختگی تهران در سال ۱۳۹۰ و ارائه دهنده پنج مقاله جداگانه در این کنگره

دکتر محمد رضا شفیعی بورد فوق تخصصی جراح پلاستیک و زیبایی ( فوق تخصص جراحی پلاستیک , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , جراحی بینی گوشتی , مراقبت های بعد از جراحی بینی , رینوپلاستی )

فوق تخصصی جراح پلاستیک و زیبایی
تهران

پکیج های پیشنهادی