دکتر محمد روحی زاده

دکتر محمد روحی زاده

دکتر محمد روحی زاده  متخصص اطفال  علي طب ارائه کننده خدمات درمانی تخصصی از جمله درمان بیماریهای اطفال خدمات درمانی علی طب در کشور های حوزه خلیج فارس می باشد امیدواریم همکاری با دکتر محمد روحی زاده متخصص بیماری های نفرولوژی اطفال ،  بیماری های عفونی کودکان و بیماری های قلب کودکان و… زمینه ساز رضایت بیماران قرار بگیرد.

تخصص های پزشکی کودکان

متخصص اطفال در رده های بالاتر ممکن است فوق تخصص یک رشته ی خاص را دنبال کند که در درمان بیماری های خاص کودکان موثر است.
رشته های فوق تخصصی کودکان زیادی در دنیا وجود دارد که اختصاصا به مشکلات کودکان می پردازند. در حال حاضر در ایران تخصص های کودکان شامل بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی اطفال)، بیماری های خون اطفال، بیماری های عفونی کودکان، بیماری های قلب کودکان، بیماری های گوارش کودکان، بیماری های غدد و متابولیک کودکان، بیماری های ایمونولوژی و آلرژی کودکان، بیماری های روماتولوژی کودکان، بیماری های ریه کودکان، بیماری های اعصاب کودکان و رشته فوق تخصصی نوزادان است، هر یک از بیماری های خاص کودکان نیاز دارد در علی طب تحت نظر متخصص همان بیماری قرار گیرد.
با انتخاب یک متخصص اطفال خوب به رشد هر چه بهتر فرزندانمان کمک کنیم و آنها را برای داشتن بدنی سالم در آینده همراهی نماییم.

به چه دلیل باید به متخصص اطفال دکتر محمد روحی زاده مراجعه کنیم؟

تخصص اطفال یا پزشکی کودکان که از شاخه های اصلی پزشکی است به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری های کودکان می پردازد و نیاز کودکان را به پزشک متخصص و نیاز والدین را به مشاور رشد کودک رفع می نماید.

با کمی تامل در خصوص سلامت کودک و لزوم شناخت تخصصی بیماری های آنها متوجه خواهید شد که کودکان نیاز دارند در مواقع بیماری به متخصص خودشان مراجعه کنند تا درمان بهتری را دریافت نمایند.
تخصص اطفال در واقع در بردارنده ی نکات تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ سالی آنها است. این بخش از پزشکی اساسا با تمام جنبه های رشد و پرورش کودک و شرایط او برای محقق شدن تمام ظرفیت هایش برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد.
سلامت کودکان در گذشته بخشی از طب بزرگ سالان بود که در قرن نوزده و ابتدای قرن بیستم به عنوان رشته تخصصی در پزشکی در نظر گرفته شد؛ افزایش تدریجی آگاهی از آن که بیماری های کودکان با بزرگ سالان متفاوت است نقش عمده ای در تخصصی شدن این رشته داشت. در این زمان بود که پزشکان علی طب فهمیدند واکنش های کودک به بیماری، دارو ها و محیط، بستگی زیادی به سن او دارد.متخصص اطفال

دلیل مراجعه به متخصص اطفال دکتر محمد روحی زاده در علی طب

رشد کودک
توجه به مراحل رشد کودک و زیر نظر داشتن روند رشد او وظیفه ی والدین است اما در این میان مسائلی وجود دارد که تجزیه تحلیل آن از توان والدین خارج است و نیاز به یک مشاور و راهنما خصوصا در مواقع بیماری کودک دارند در نتیجه انتخاب متخصص اطفال دکتر محمد روحی زاده از بدو تولد کودک یکی از مهمترین کار های است که والدین باید انجام دهند.
پس از تولد نوزاد، موارد مهم برای بررسی و ثبت در پرونده ی کودک وجود دارد که در علی طب می تواند در روند رشد او تاثیر به سزایی داشته باشد، تشکیل یک پرونده ی مدون در نزد یک پزشک اطفال والدین را قادر می سازد از فراز و فرود رشد و سلامت کودک خود به خوبی آگاه باشند.
برای نمونه، نوزاد باید از لحاظ سلامت و واکسیناسیون تحت نظر پزشک متخصص اطفال دکتر محمد روحی زاده باشد. پس از آن نیز والدین با مجموعه ای از چالش های جدید مواجه هستند، چالش هایی مانند این که چه زمانی باید تغذیه با غذاهای جامد را شروع کرد و یا کودک به لحاظ بنیه به چه مکمل های غذایی نیاز دارد، این مسایل در هر کودک با توجه به ژنتیک و سلامت بدن متفاوت است، در نتیجه حضور متخصص اطفال دکتر محمد روحی زاده در نقش یک مشاور الزامی در مرکز زیبایی درمانی علی طب است.

بیماری های کودکان
متاسفانه حتی سالم ترین کودکان هم بیمار می شوند. بد نیست با علائم و نشانه های بیماری های معمول در کودکان و نیز با درمان و روش های پیش گیری آن ها آشنا باشیم. مشکلات معدودی هستند که در دوران کودکی بسیار رایج و حتی غیرقابل پیش گیری اند، مانند عفونت گوش ها یا ورم لوزه ها. اما مشکلات قابل پیش گیری ای نیز وجود دارند، مانند بیماری های عفونی جدی که به طور معمول با مصون سازی و واکسیناسیون به موقع بواسطه علی طب  قابل پیش گیری هستند، اما همه ی اینها مستلزم وجود مشاور و متخصص اطفال دکتر محمد روحی زاده  است.

متخصص اطفال
تهران

پکیج های پیشنهادی