دکتر ناصر جلیلی فر

دکتر ناصر جلیلی فر

دکتر ناصر جلیلی فر متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق در علی طب  میباشد. علي طب ارائه کننده خدمات درمانی تخصصی از جمله جراحی پیوند قلب و جراحی قلب باز و … در کشور های حوزه خلیج فارس می باشد امیدواریم همکاری با دکتر ناصر جلیلی فر فوق تخصص جراحي قلب ، زمینه ساز رضایت بیماران قرار بگیرد.

خدمات درمانی که دکتر ناصر جلیلی فر در مرکز درمانی علی طب ارائه میدهند عبارتند از :

  • جراحی قلب باز

جراحی قلب باز در موارد زیر انجام می شود:

– برطرف کردن نقص هایی که در عملکرد قلب به وجود آمده است
– تعویض دریچه های قلب که دچار مشکل شده اند
– آنژیو پلاستی (بازکردن عروق قلب)
– پیوند قلب
– جراحی بای پس
– ترمیم نقص مادرزادی قلبی در نوزادان
– برطرف کردن انسداد شریان های منتهی به قلب

مراحل انجام عمل جراحی قلب باز بواسطه دکتر ناصر جلیلی فر  : 

به طور متوسط  طبق گزارشات دکتر ناصر جلیلی فر  در علی طب پروسه عمل جراحی قلب باز بین ۴ تا ۶ ساعت ممکن است به طول بکشد.
-ابتدا بیمار توسط متخصص بیهوشی، تحت بیهوشی قرار می گیرد. بیهوشی سبب می شود تا بیمار در طول کل زمان عمل خواب باشد و به هیچ عنوان دردی را احساس نکند.
-جراح برش ۸- ۱۰ اینچی در قفسه سینه ایجاد میکند.
-جراح برای دسترسی به قلب، تمام یا بخشی از استخوان های قفسه سینه را برش می دهد.
-هنگامی که قلب قابل مشاهده گردید، بیمار ممکن است به یک دستگاه بای پس قلب و ریه متصل شود. دستگاه خون را از قلب دور می کند به طوری که جراح بتواند عمل را انجام دهد. برخی از روش های جدیدتر از این دستگاه استفاده نمی کنند.
-جراح از یک رگ و یا عروق سالم استفاده می کند تا یک مسیر جدید در اطراف شریان مسدود شده ایجاد کند.
-جراح سینه را با سیم بسته ، و این سیم ها را در داخل بدن قرار می دهد.
-برش اصلی بخیه می گردد.
گاهی اوقات آبکاری استرنوم sternal plating برای افراد در معرض خطر، از جمله افراد با سن بالا و یا افرادی که جراحی های متعدد داشته اند انجام می شود. این زمانی است که سینه با ورق های کوچک تیتانیوم پس از عمل جراحی دوباره متصل می گردند.

  • حمله قلبی

با نظارت دکتر ناصر جلیلی فر حمله قلبی و یا سکته قلبی زمانی رخ می دهد که یکی از عروق کرونر (معمولا توسط لخته خون) بسته می شود. این حمله باعث کمبود و یا فقدان خون در بخشی از قلب می شود. کمبود خون و یا فقدان می تواند باعث مرگ آن بخش از قلب شود. این بیماری یکی از انواع شایع بیماری قلبی در آمریکا بوده و سالانه حدود یک میلیون حمله قلبی در این کشور رخ می دهد.

از دیگر خدمات درمانی رایج دکتر ناصر جلیلی فر در علی طب  : 

  • ترمیم دریچه و یا جایگزینی

    طبق بررسی های دکتر ناصر جلیلی فر دریچه های قلب نقش کلیدی را در این جریان خون یک طرفه و باز و بسته شدن با هر ضربان قلب بازی می کنند. تغییرات فشار در پشت و در مقابل دریچه به آنها اجازه می دهد تا برای باز کردن فلپ مانند دریچه یک طرفه و فقط در زمان مناسب باز شوند و سپس آنها برای جلوگیری از جریان برگشتی خون محکم بسته شوند.

 

  • جراحی آریتمی

  • ترمیم آنوریسم

  • اندآرترکتومی کاروتید Endarterectomy

  • پیوند قلب

در علی طب عمل پیوند قلب توسط دکتر ناصر جلیلی فر به منظوره برداشتن قلب نارسای یک بیمار و جایگزین کردن آن با قلب یک بیمار مرگ مغزی است ،بیشترین کاربرد پیوند قلب برای بیمارانی است که نارسایی قلبی شدید دارند که غیر قابل درمان است . درمرکز درمانی علی طب نارسایی قلبی به شرایطی گفته می شود که قلب آسیب پذیر وضعیف است در نتیجه قلب نمی تواند خون کافی که بدن نیاز دارد را پمپ نماید.پیوند قلب

متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق
تهران
دکتر ناصر جلالی فر-علی طب
دکتر ناصر جلالی فر-علی طب

پکیج های پیشنهادی