بيمارستان فوق تخصص عرفان

 • بيمارستان فوق تخصص عرفان يكي از بهترين بيمارستان هاي فوق تخصصي و تخصصي كه مفتخر به همكاري با گردشگری سلامت علي طب مي باشد
 • بيمارستان عرفانبيمارستان فوق تخصص عرفان يكي از بهترين بيمارستان هاي فوق تخصصي و تخصصي كه مفتخر به همكاري با گردشگری سلامت علي طب مي باشد
 • بيمارستان فوق تخصص عرفان يكي از بهترين بيمارستان هاي فوق تخصصي و تخصصي كه مفتخر به همكاري با گردشگری سلامت علي طب مي باشد
 • بيمارستان فوق تخصص عرفان يكي از بهترين بيمارستان هاي فوق تخصصي و تخصصي كه مفتخر به همكاري با گردشگری سلامت علي طب مي باشد
 • بيمارستان فوق تخصص عرفان يكي از بهترين بيمارستان هاي فوق تخصصي و تخصصي كه مفتخر به همكاري با گردشگری سلامت علي طب مي باشد

بيمارستان فوق تخصص عرفان

بيمارستان فوق تخصص عرفان يكي از بهترين بيمارستان هاي فوق تخصصي و تخصصي  كه مفتخر به همكاري با  گردشگری سلامت علي طب مي باشد

بیمارستان خصوصی تخصصی و فوق تخصصی عرفان در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۱۲ ، به منظور ارائه خدمات بهداشتی-درمانی و مراقبتی پیشرفته بر مبنای پایبندی به ارزش ها و کرامات انسانی، آغاز به کار نمود. این بیمارستان با داشتن ۱۸۰ تخت فعال شامل اتاق های خصوصی، دو تخته و تخت های ویژه، در زمینی به مساحت ۴۴۸۰ متر مربع و با زیربنای ۲۰۰۰۰ مترمربع در ۹ طبقه واقع شده است. این بیمارستان یکی از مجهزترین بیمارستان های کشور است که بر اساس آخرین استانداردهای بیمارستانی تأسیس شده است و به عنوان یک بیمارستان جنرال با اتاق های عمل مجهز به تمام رشته های تخصصی و فوق تخصصی، طراحی و بنا شده است.

حضور اساتید برجسته، پزشکان مجرب و پرسنل متعهد، این مرکز را به عنوان بهترین بیمارستان خصوصی ایران، در ذهن و قلب بیماران تبدیل کرده است

بخش بستري

بیمارستان عرفان چندین بخش بستری عمومی دارد که هر یک از این بخش ها تخت های شامل اتاق های دو تخته، اتاق های یک تخته می باشند. در اتاق های یک تخته، امکانات رفاهی شامل تلویزیون، یخچال، مبلمان، تلفن، اینترنت در نظر گرفته شده است.

از مشخصات بخش بستری بیمارستان عرفان، می توان به حضور پزشکان مجرب، پرسنل متخصص و دلسوز، آموزش بیمار و همراه (به عنوان مثال توضیح در مورد رژیم غذایی و یا تزریق انسولین برای بیماران دیابتی)، فضای فیزیکی مناسب و آرام، وجود تخت دیجیتال برای بیمار و سرویس عالی اشاره نمود. به منظور رفاه حال بیماران و همراهان، امکان ملاقات بیمار با هماهنگی مدیر بخش وجود دارد.

لازم به توضیح است برای اتاق های یک تخته، یک نفر می تواند به عنوان همراه، پس از پرداخت هزینه های معمول، مجوز حضور ۲۴ ساعته را داشته باشد.

بخش همودياليز

بخش همودیالیز بیمارستان فوق‌تخصصی عرفان با برخورداری از پزشکان فوق تخصص و پرسنل با تجربه و وجود دستگاه‌های همودیالیز پیشرفته و به روز در فضای فیزیکی مناسب و مشتمل بر دستگاه های همودیالیز آماده ارائه خدمت به بیماران همودیالیزی دائم، بیماران بستری در بخش‌های ویژه و بیماران بستری در سایر بخش‌ها است.

 

ویزیت مرتب و منظم پزشکان فوق تخصص که اساتید دانشگاه نیز هستند یکی از خصوصیات ویژه بخش همودیالیز بیمارستان عرفان است.

بخش همودیالیز در ۳ شیفت صبح، عصر و شب به بیماران همودیالیز دائم خدمات می‌دهد و در طول شبانه‌روز آماده سرویس‌دهی به بیماران با نارسایی حاد کلیه در اورژانس و سایر بخش‌های بیمارستان است.

گروه روانپزشکی

در گروه روانپزشکی عرفان بررسی، ارزیابی و درمان اختلالات روانی و مشکلات رفتاری و فردی انجام می‌گیرد. ارزیابی روانپزشکی شامل ارزیابی نشانه‌های اختلال بر اساس DSM5، معاینه فیزیکی، انجام تست‌های روانی و تصویربرداری از مغز است. بعد از تشخیص اختلال، درمان به روش‌های دارو درمانی و روان درمانی فردی به روش‌های درمانی مناسب با شرایط خاص بیمار، انجام می‌گیرد.

از سایر خدمات ارائه شده در گروه روانپزشکی عرفان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 •     درمان کلیه اختلالات روان مانند افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلال دو قطبی و غیره
 •     روان درمانی شناختی – رفتاری (CBT)
 •     تشخیص و درمان وابستگی و اعتیاد به موبایل، اینترنت و فضای مجازی
 •     زندگی درمانی (Life Therapy)
 •     تشخیص و درمان اعتیاد و وابستگی به داروهای محرک و روان‌گردان و انواع مخدر
 •     روان درمانی پویا (روان درمانی پویشی)
 •     انواع روان درمانی
 •     روانسنجی (تست‌های روانی، هوش، شخصیت و غیره)
 •     الكتروشوک (ECT)

گروه اطفال

گروه اطفال بیمارستان عرفان با گروهی از متخصصین اطفال مجرب در زمینه‌های مختلف داخلی و جراحی و نیز پرستاران مجرب، خدمات جامعی را در درمان و مراقبت از کودکان بیمار انجام می‌دهند. این بخش مجهز به تجهیزات پیشرفته برای مراقبت از کودک است که به طور کلی خدمات قابل ارائه آن شامل موارد زیر هستند:

 •     بیماری‌های عفونی
 •     بیماری‌های کلیه
 •     بیماری‌های خون
 •     بیماری‌های غدد و متابولیک
 •     بیماری‌های گوارش
 •     بیماری‌های ایمونولوژی و آلرژی
 •     بیماری‌های قلب
 •     بیماری‌های روماتولوژی
 •     بیماری‌های اعصاب

 

جراحی اطفال

در مورد بیماریهای کودکان، جراح اطفال تشخیص، آماده‌سازی قبل از عمل، انجام جراحی و مراقبت‌های بعد از عمل کودک را بر عهده دارد. همچنین برخی ناهنجاری‌های نوزادان به گونه‌ای است که در صورت عدم جراحی در ساعات اولیه زندگی، ادامه حیات برای نوزاد میسر نخواهد بود. در این موارد تشخیص سریع و انجام به موقع جراحی توسط متخصص و جراح اطفال تأثیر بسزایی در موفقیت عمل خواهد داشت. با توجه به امکانات فراهم شده در گروه جراحی اطفال بیمارستان عرفان، امکان انجام جراحی در حوزه‌های مختلف اعصاب، قلب، اورولوژی، ارتوپدی و غیره توسط جراحان مجرب وجود دارد.

 

گروه زنان و زایمان

 

گروه زنان و زایمان بیمارستان عرفان، با هدف مراقبت های ویژه دوران بارداری تأسیس شد و در جهت ارتقای سطح مراقبت های درمانی این گروه از بیماران، فعالیت خود را آغاز نمود. این بخش با بهره گیری از تجهیزات مدرن و نیز دانش روز پزشکان و پرسنل با تجربه، تلاش می کند خدمات پزشکی مورد نیاز مادران باردار را به بهترین شکل ممکن ارائه کند. در این بخش، به بیماران زایمان طبیعی ( در اتاق LDR با تجهیزات پیشرفته )، سزارین و بیماری های زنان خدمات درمانی در بالاترین سطح کیفیت ارائه می شود.

با اجرای دقیق طرح “Rooming” در راستای کمک به شیر دادن مادران به نوزادان خود، بخش زنان و زایمان این بیمارستان در زمره مراکز دوستدار کودک قرار گرفته است. در این روش، نوزاد از ابتدای تولد در صورت انجام زایمان طبیعی توسط مادر، در کنار او قرار می گیرد و بعد از کنترل در ساعات اولیه، می تواند به همراه مادر به بخش انتقال یابد و تمام مدت بستری در کنار او قرار گرفته و از شیر مادر تغذیه نماید.

مشخصه های ویژه

رسیدگی به بیماران زایمانی در اسرع وقت
هم جواری این بخش با اطاق عمل و بخش نوزادان

 

خدمات تخصصی ارائه شونده

در بخش زنان و زایمان بیمارستان عرفان زایمان طبیعی بدون درد ” اپی دورال” با حضور تیم مجرب بیهوشی، تیم مجرب مامایی و زنان انجام می پذیرد.

 و گروه چشم پزشکی و  گروه گوش حلق و بینی و گروه بیماری‌های داخلی و کلینیک بیمارستان عرفان در هر زمينه ي مربوطه اماده ارائه خدمات خويش هستند

 

 

تهران

پکیج های پیشنهادی