بیمارستان امام موسی کاظم

  • بیمارستان امام موسی کاظم

بیمارستان امام موسی کاظم

بیمارستان امام موسی کاظم

بیمارستان امام موسی کاظم (ع) با تخصص سوختگی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی با ۱۲۰ تخت مصوب شروع بکار کرد که در حال حاضر ۹۶ تخت فعال دارد.

این بیمارستان به عنوان یک مرکز آموزشی- درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است که به لحاظ تخصصی و منحصر بفرد بودن امکانات و کادر پرسنلی، پذیرای بیماران از استانهای مختلف کشور می باشد.

این مرکز با دارا بودن اساتید هیئت علمی، پزشکان متخصص و کادر مجرب پرستاری و پیراپزشکی در جهت آموزش رشته‌های پزشکی، پرستاری، مدارک پزشکی، فیزیوتراپی و … فعالیت دارد.

در این مرکز، درمان بیماران سوختگی و عوارض پس از آن حتی بعد از گذشت مدتهای طولانی صورت می‌گیرد.

این مرکز دارای ۶ بخش سوختگی اطفال، سوختگی مردان، سوختگی زنان، بخش جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی و B ICU1 و B ICU2 می‌باشد.

این بیمارستان شامل ۲ اتاق عمل مجزا است که هر کدام دارای ۲ تخت فعال عمل جراحی می‌باشد.

واحدهای پاراکلینیکی از قبیل آزمایشگاه، فیزیوتراپی، رادیولوژی، داروخانه و گفتار درمانی از زمان تاسیس آماده سرویس دهی به بیماران بستری و سرپائی می‌باشد.

درمانگاه و اورژانس بیمارستان در کلیه ساعات شبانه روز و درمانگاه فوق تخصصی مرکز با بکارگیری جراحان ترمیمی و پلاستیک همه روزه در ساعات اداری آماده سرویس‌دهی به بیماران می‌باشد.

این مرکز درمانی بطور اختصاصی جهت درمان جراحت‌های ناشی از سوختگی و ترمیم و زیبائی تأسیس گردیده است و کلیه امکانات و تجهیزات و ساختمان فیزیکی بیمارستان جهت خدمت رسانی به بیماران فوق آماده گردیده است.

اصفهان
بیمارستان امام موسی کاظم
بیمارستان امام موسی کاظم
بیمارستان امام موسی کاظم
بیمارستان امام موسی کاظم