مرکز خصوصی چشم پزشکی بصير

  • مرکز چشم پزشکی بصیر ، اولین مرکز خصوصی چشم پزشکی ایران ، با نیت تسهیل در امر تشخیص ، درمان و انواع جراحی های چشم در سال 1372 در تهران شروع به کار کرد. تجربه ، سادگی و سرعت مراحل تشخیص ، درمان و جراحی ، همکاری با بهترین چشم پزشکان ایران ، استفاده از بهترین و به روز ترین تجهیزات چشم پزشکی دنیا ، قیمت مناسب و منصفانه ی خدمات ، همکاری با اکثر قریب به اتفاق بیمه ها و احترام و تکریم بیماران و مراجعان باعث شده است تا امروز بصیر مرجع بسیاری از مردم ایران و کشور های همسایه جهت تشخیص ، درمان و جراحی چشم باشد. همین اتفاق موجب توسعه بصیر در تهران ، شیراز ، کرمان و … شده است تا خدمات مذکور برای تعداد بیشتری از هموطنان و با سهولت بیشتری در دسترس باشد. باعث افتخار ماست که امروز رجوع بیماران خارجی از کشور های همسایه و دیگر کشور های منطقه و جهان موجب رونق اقتصادی کشور عزیزمان در وجوه مختلف گردشگری شده است.

مرکز خصوصی چشم پزشکی بصير

مرکز خصوصی چشم پزشکی بصير

مرکز چشم پزشکی بصیر ، اولین مرکز خصوصی چشم پزشکی ایران ، با نیت تسهیل در امر تشخیص ، درمان و انواع جراحی های چشم در سال ۱۳۷۲ در تهران شروع به کار کرد. تجربه ، سادگی و سرعت مراحل تشخیص ، درمان و جراحی ، همکاری با بهترین چشم پزشکان ایران ، استفاده از بهترین و به روز ترین تجهیزات چشم پزشکی دنیا ، قیمت مناسب و منصفانه ی خدمات ، همکاری با اکثر قریب به اتفاق بیمه ها و احترام و تکریم بیماران و مراجعان باعث شده است تا امروز بصیر مرجع بسیاری از مردم ایران و کشور های همسایه جهت تشخیص ، درمان و جراحی چشم باشد. همین اتفاق موجب توسعه بصیر در تهران ، شیراز ، کرمان و … شده است تا خدمات مذکور برای تعداد بیشتری از هموطنان و با سهولت بیشتری در دسترس باشد. باعث افتخار ماست که امروز رجوع بیماران خارجی از کشور های همسایه و دیگر کشور های منطقه و جهان موجب رونق اقتصادی کشور عزیزمان در وجوه مختلف گردشگری شده است.

مرکز زیبایی درمانی علی طب با  مرکز خصوصی چشم پزشکی بصیر   همكاري خويش را اغاز كرده است .

در بخش های مختلف تارنمایی که در حال مشاهده ی آن هستید امکاناتی فراهم شده است تا با مشاوره ی آنلاین و رایگان ، نوبت دهی آنلاین و مشخصات کامل پزشکان بصیر در وقت و هزینه ی شما در امر تشخیص و درمان صرفه جویی شود. امید آنکه روزی چشم هیچ انسانی از نعمت تماشای زیبایی ها محروم نباشد.

خدماتی که مرکز چشم پزشکی تخصصي بصیر به همراه مركز زيبايي درماني علي طب ارائه ميدهد عبارتند از:

قرنیه قسمت شفاف جلوی کره چشم است که مثل شیشه پنجره داخل چشم را از محیط خارج جدا می ;کند. قرنیه دو وظیفه مهم دارد: یکی آنکه پرتوهای نور را به داخل چشم هدایت و آن ;ها را روی پرده شبکیه متمرکز کند، دوم آنکه از ساختمان داخل کره چشم محافظت نماید. این عضو بسیار مهم و با اهمیت ممکن است به بیماری ;هایی مانند کراتوکونوس یا قوز قرنیه و کدورت دچار شود. تشخیص و درمان به موقع این بیماری ;ها سبب حفظ و پایداری بینایی می ;شود و در غیر این صورت نیازمند درمان ;های پیچیده است. کلینیک فوق تخصصی قرنیه بیمارستان چشم پزشکی بصیر این خدمت را با حضور متخصصان کارآزموده و استفاده از پیشرفته ;ترین وسایل تشخیصی و درمانی ارائه می ;دهد.

شبکیه داخلی ;ترین لایه چشم می ;باشد و از سلول ;های گیرنده نور و نورون ;ها یا اعصاب بینایی تشکیل شده است. این لایه ; بسیار نازک حدود ۷۵درصد مساحت چشم را می ;پوشاند و هرگونه اختلال در عملکرد آن و عروق خونی مرتبط اثر نامطلوب روی بینایی ایجاد می ;کند و در برخی موارد سبب آسیب ;های جدی و نابینایی می ;شود. شایع ;ترین این بیماری ;ها عبارتند از: رتینوپاتی دیابتی و دژنراسیون وابسته ;به ;سن ماکولا یا AMD. آگاهی از این بیماری‎ ;ها و انجام تشخیص و درمان به موقع آنها امری حیاتی است. کلینیک فوق تخصصی شبکیه بیمارستان چشم پزشکی نور این خدمت را با حضور متخصصان کارآزموده و استفاده از پیشرفته ;ترین وسایل تشخیصی و درمانی از جمله جدیدترین دستگاه ;های تصویربرداری OCT، لیزر شبکیه و ویترکتومی ارائه می ;دهد و غيره  …

تهران شیراز

پکیج های پیشنهادی