تور ترکمن صحرا؛ سرزمین اسب و دوتار

  • تور-ترکمن-صحرا-گردشگری سلامت علی طب

مشخصات پکیج تور ترکمن صحرا؛ سرزمین اسب و دوتار

5 روز
شهریور
اتوبوس
-
ترکمن صحرا
آژانس پرواز
آخر مهر
 ( ستاره )

جزئیات تور ترکمن صحرا؛ سرزمین اسب و دوتار

روز اول: صبح زود از مشهد به سمت مینودشت (۴۹۱ کیلومتر) حرکت می کنیم.، صبحانه را در مسیر میل می کنیم و با رسیدن به مینو دشت برای استراحتی کوتاه به هتل می رویم. سپس به بازدید  آبشا لوه (۳۸ کیلومتر)  می رویم وزمانی را در کنار آبشار می گذرانیم .(اقامت هتل *۳ قصر مینودشت)

 

روز دوم: پس از صرف صبحانه به سمت علی آباد کتول ( ۶۳ کیلومتر) و به منظور بازدید از آبشار کبودوال؛ تنها آبشار تمام خزه ای ایران می رویم. در ادامه مسیر گرگان (۴۰ کیلومتر) را در پیش می گیریم و  در دل جنگل های هیرکانی ، پارک جنگلی النگدره قدم می زنیم. (۸ کیلومتر) برای اقامت شبانه به مینودشت برمی گردیم. (۱۰۸ کیلومتر)(اقامت هتل *۳ قصر مینودشت)

 

روز سوم:در سومین روز از سفر به سمت بندر ترکمن(۱۴۰ کیلومتر) حرکت می کنیم. بازدید از جزیره آشوراده و گشت و گذار در بازارچه ساحلی و قایق سواری از برنامه های ما در بندرترکمن خواهد بود.(در فصل بهار و پاییز امکان دیدن گونه های مختلف پرندگان مهاجر وجود دارد.) ادامه سفر را به سمت گنبد کاووس (۱۳۵ کیلو متر) در پیش خواهی گرفت و از میل گنبد قابوس؛ بلندترین برج تمام آجری جهان(اثر ثبت شده در یونسکو) بازدید خواهیم کرد. برای استراحت به هتل برمی گردیم. (۲۲ کیلومتر)(اقامت هتل *۳ قصر مینودشت)

 

روز چهارم: روز اخر سفر به یکی از زیباترین مناطق طبیعی استان گلستان، منطقه هزار دره، آرامگاه و گورستان خالد نبی (۸۰ کیلومتر)  خواهیم رفت. پس از صرف نهار در مینودشت به سمت بجنورد می رویم ( ۲۱۲ کیلومتر) شب را در هتل استراحت می کنیم.( هتل *۴ داریوش بجنورد)

 

روز پنجم: پس از صرف صبحانه مسیر بجنورد به سمت مشهد را در پیش می گیریم .(۲۷۳ کیلومتر)در مسیر توقفی در قوچان خواهیم داشت.از مسجد جامع قوچان و رود اترک بازدید می کنیم.پس از صرف نهار با خاطراتی خوش به مشهد برمی گردیم.

تور-ترکمن-صحرا-گردشگری سلامت علی طب
تور-ترکمن-صحرا-گردشگری سلامت علی طب
تور-ترکمن-صحرا-گردشگری سلامت علی طب
تور-ترکمن-صحرا-گردشگری سلامت علی طب

درخواست رزرو پکیج

علی طب سایت گردشگری سلامت با تکیه بر توان علمی و اجرایی تعدادی از فعالان عرصه گردشگری و عرصه درمانی و سلامت و همچنین حوزه آی تی در سال های اخیر تاسیس شده است. علی طب در پی آن است تا با شناساندن فرصتهای خدمات گردشگری سلامت در حوزه های مختلف گردشگری ، سلامت ، درمان ، زیبایی و … به گردشگران و توریست ها خدماتی مطلوب و نوآورانه در راستای ارتقاع جایگاه ایران در این صنعت به فعالیت بپردازد. .