بادی جت

اولین مراجعه بعد از عمل به پزشک ندارد
مدت زمان اقامت در بیمارستان ندارد
مدت زمان عمل 1-3 ساعت
مدت دوران نقاهت 1-2 هفته
استفاده از داروی بیهوشی ندارد

بادی جت

دستگاه بادی جت، ساخت کشور آلمان می باشد که در طراحی آن از آب برای خارج کردن چربی از بدن استفاده شده است. این دستگاه با تکنولوژی مدرن تری نسبت به لیپوساکشن اقدام به فعالیت می کند. این روش یک عمل سرپایی کوچک می باشد که بدون نیاز به بیهوشی و از طریق بی حسی موضعی در کلینیک ها انجام می شود. در این تکنیک با استفاده از پاشیدن آب با قدرت بالا در بین چربیهای زیر پوست به شکل کنترل شده و ایمن چربیهای زیر پوست تکه تکه و جدا می شود و همزمان به داخل دستگاه مکیده می شود.

اقدامات لازم برای انجام موفقیت آمیز این عمل

قبل از عمل

قبل از این که بخواهید برای لاغری و رسیدن به تناسب اندام راهی را انتخاب کنید، توصیه می کنیم به پزشک مراجعه کنید تا در این جلسه پزشک از شرایط میزان چربی شما باخبر شود و دستگاه مورد نیاز را به شما پیشنهاد کند.پس از انتخاب دستگاه، قبل از بهره گیری از آن،پزشک اقدامات لازم و همچنین مراقبت های پس از استفاده از دستگاه را برای شما توضیح خواهد داد. بیمار با رعایت به نکات گفته شده می تواند به درمان خود و همچنین احتمال عارضه های حین عمل و پس از عمل کمک کند.این را به یاد داشته باشد که رعایت به نکاتی که به شما خواهد شد، می تواند کمک کند تا نتیجه ی مطلوبی را مشاهده کنید.حال می پردازیم به توضیح درباره ی دستگاه بادی جت.

نحوه انجام عمل

دستگاه بادی جت ساخت کشور آلمان می باشد که این تکنیک یک پروسه ی کم تهاجمی می باشد.دستگاه بادی جت به واسطه ی قدرت آب، چربی ها را از نواحی مورد نظر تکه تکه می کند و در پایان به وسیله ی مکش،آن ها را از بدن خارج می کند.

بعد از عمل

معمولاً اکثر بیماران نیاز به مراقب ندارند و خودشان به منزل باز می‌گردند. بادی جت یک روش ملایم است و ما معتقدیم اکثر بیماران فقط به مدت چند روز احساس ناراحتی خفیفی دارند و نه بیشتر از آن. بعد از عمل امکان ادامه دادن به فعالیت‌های عادی و روزمره وجود دارد اما ما توصیه می‌کنیم به مدت یک یا دو روز استراحت کنید. ممکن است محل درمان کبود شود که با گذشت ۱ تا ۲ هفته برطرف خواهد شد.

تصاویر و ویدئو مرتبط با عمل

  • جراحی-پلاستیک-شکم-علی طب
  • درمان چاقی با جراحی لاپاراسکوپی، معمولا در علی طب برای افرادی توصیه می شود که اضافه وزن شدید داشته باشند. در جراحی لاپاراسکوپی از یک تلسکوپ مخصوص (لاپاراسکوپ) استفاده می شود که به وسیله ی آن می توان معده را از طریق یک برش کوچک در شکم بواسطه متخصصین علی طب مشاهده کرد و بهترین درمانهارا ارائه داد .
  • روش های درمان چاقی موضعی شمایی که این مقاله را سرچ کردید، حتما بصورت موضعی یا شکم و پهلو دارید و یا دارای چاقی موضعی ران و باسن و یا بازو هستید. چاقی های موضعی بدترین نوع چاقی است-گردشگری سلامت علی طب

برای مشاهده پکیج ها بر روی شهر مورد نظر کلیک کنید.