جراحی لیفت بازو

اولین مراجعه بعد از عمل به پزشک
مدت زمان اقامت در بیمارستان ندارد
مدت زمان عمل 2-3 ساعت
مدت دوران نقاهت 1 هفته
استفاده از داروی بیهوشی دارد

جراحی لیفت بازو

برای لاغر و زیبا تر کردن بازو دو روش وجود دارد. لیپوساکشن و جراحی پلاستیک داخلی بازو. اولی برای خانم های جوان تربا بازوهای بزرگ مناسب تر است. در این روش چربی بدون نیار به جراحی و کشش پوست بیرون کشیده می شود. البته بیماران بسیاری دچار پوست اضافی نیز هستند. بنابراین یک برش نیز در داخل بازو ایجاد خواهد شد و پوست اضافی برداشته می شود.

اقدامات لازم برای انجام موفقیت آمیز این عمل

قبل از عمل

زمانی که به ما برای یک مشاوره ی اولیه مراجعه می کنید، ما به انتظارات و تمایلات شما گوش فرا می دهیم و به تمام سوالاتتان پاسخ می دهیم. شما را در مورد هزینه و انتظاری که از نتیجه ی نهایی باید داشته باشید و مدت زمانی که باید در انتظار بمانید آگاه خواهیم کرد. ما همچنین وضعیت سلامتی شما را بررسی می کنیم و پرستاران ما به شما خواهند گفت که چگونه می توانید به بهترین نحو برای جراحی آماده شوید. گاهی اوقات جای زخم بعد از جراحی بزرگ تر از چیزی که در ذهن داشتید است. بنابراین درمان زخم بسیار مهم است و شما تمام اطلاعات راجع به خود مراقبتی از زخم را برای اینکه به بهترین نحو نتیجه بگیرید را دریافت خواهید کرد.

در حین عمل

هدف کشیدن پوست اضافی بازو است. این امر با ایجاد یک برش در داخل بازو صورت می گیرد. برش معمولا از زیر بغل شروع شده و تقریبا تا آرنج پایین می آید. طول برش به مقدار پوستی که باید برداشته شود بستگی دارد. یا بیهوشی عمومی یا مسکن و بیهوشی موضعی انجام می گیرد. که باز هم به مقدار پوستی که باید برداشته شود و لیپوساکشن بستگی دارد.

بعد از عمل

از شما در کلینیک مراقبت خواهد شد. وقتی جراحی تکمیل شد، برش بخیه زده می شود. اتفاده از بازو بند برای تمامی بیماران الزامی است. تورم ساعد و دست در برخی بیماران اتفاق می افتد اما بعد از چند روز از بین می رود. مهم است که از آویزان شدن بازو در کنارتان جلوگیری کنید چرا که باعث سوزن سوزن شدن و تورم می شود. ترجیح این است که بازو هایتان را بر روی پشتی استراحت دهید تا در موقیعت بالایی قرار داشته باشند. بخیه ها بعد از 14 کشیده می شوند. شما قطعا برای ویزیت دوباره نوبت دریافت خواهید کرد و هرگاه سوالی داشتید به ما دسترسی خواهید داشت. بعد از لیفت بازو اکثر بیماران می توانند بعد از یک هفته به کار برگردند. الیته با در نظر گرفتن این که شما کار نسبتا کم تحرکی دارید. بعد از سه هفته می توانید فعالیت فیزیکی سبک انجام دهید. بسیار مهم است که که زخم ها برای مدت یک سال از نور آفتاب محافظت شوند. زخم بعد از جراحی باقی خواهد ماند اما به مرور زمان بیشتر محو می شود تا زمانی که تنها یک خط سفید باقی بماند.

تصاویر و ویدئو مرتبط با عمل

  • روش های درمان چاقی موضعی شمایی که این مقاله را سرچ کردید، حتما بصورت موضعی یا شکم و پهلو دارید و یا دارای چاقی موضعی ران و باسن و یا بازو هستید. چاقی های موضعی بدترین نوع چاقی است-گردشگری سلامت علی طب
  • روش های درمان چاقی موضعی شمایی که این مقاله را سرچ کردید، حتما بصورت موضعی یا شکم و پهلو دارید و یا دارای چاقی موضعی ران و باسن و یا بازو هستید. چاقی های موضعی بدترین نوع چاقی است-گردشگری سلامت علی طب

برای مشاهده پکیج ها بر روی شهر مورد نظر کلیک کنید.