ساحل نمک آبرود

  • تفریگاه-نمک-آبرود-شمال-علی طب
  • تفریگاه-نمک-آبرود-شمال-علی طب
  • تفریگاه-نمک-آبرود-شمال-علی طب
  • تفریگاه-نمک-آبرود-شمال-علی طب

ساحل نمک آبرود

ساحل نمک آبرود

تفرجگاه ساحلی نمک آبرود که در حاشیه شمالی شهرکی به همین نام و در شمال جاده چالوس – تنکابن واقع شده است، دارای امکانات جت اسکی، قایق، شاتل و چتر پاراسل، هاورکرافت، پیست موتور و ماشین ATV، پیست دوچرخه سواری، شهربازی، امکان اقامت شبانه روزی، قایقرانی پدالی و موتوری، دو طرح شنا مخصوص آقایان و بانوان به همراه بوفه، دوش آب و سرویس‌های بهداشتی اسکله، چایخانه سنتی در نوار ساحلی و قسمت جنگلی، آلاچیق جهت اقامت مسافرین، کلبه‌های چوبی، سوئیت‌های مبله، رستوران ساحلی با نمای دریا و رودخانه، کمپینگ و چادر، عکاسخانه سنتی، صنایع دستی و گردشگری است.این مکان تفریحی زیر نظر مرکز گردشگری سلامت علی طب می باشد.

همچنین، این مکان گردشگری هر ساله از ابتدای تیر ماه تا پایان تابستان، با برگزاری طرحی به نام «ساحل سالم»، دارای برنامه‌های جنگ شادی، تقلید صدا، اجرای موسیقی زنده، اهدای جوایز، مهد کودک رایگان و موارد دیگر است.

تفرجگاه ساحلی نمک‌‌ آبرود از مکان‌های گردشگری نمک‌ آبرود است. دو طرح شنای مخصوص آقایان و خانم‌ها با ۴۰ چتر (سایبان) در هر کدام، بوفه، دوش آب، سرویس‌های بهداشتی، اسکله قایق‌رانی، چایخانه سنتی، آلاچیق جهت اقامت مسافرین، رستوران، سوییت‌های کوچک و مرداب ماهیگیری از جمله امکاناتی هستند که می‌توانید در این تفرجگاه لوکس بیابید.

تفرجگاه ساحلی هایت در مجاورت هتل هایت یکی از مجهزترین و بنام ترین تفرجگاه های ساحلی شمال است که در میان گردشگران از محبوبیت خاصی برخوردار است.
احداث دو طرح شنا مخصوص آقایان و خانم ها هریک ۴۰ چتر (سایبان) بعلاوه بوفه، دوش آب و سرویس های بهداشتی اسکله قایقرانی، پدالو و موتوری، چایخانه سنتی، آلاچیق جهت اقامت مسافرین، رستوران، سوئیت های کوچک سبک و مرداب ماهیگیری از جمله امکاناتی است که می توانید در این تفرجگاه لوکس بیابید.
ضمناً ساحل شنا دارای نجات غریق، نگهبان و فروشگاه های عرضه کالا و خدمات بوده و در ایام تابستان اجرای موسیقی زنده جزء برنامه های تفریحی آن است.

در حاشيه شمالی شهرک توريستی نمک آبرود و در شمال جاده چالوس – تنکابن منطقه بصورت انبوه و پوشيده از درختان شمشاد جهت استفاده گردشگران و مسافرين وجود دارد. تفرجگاه با داشتن ساحلی آرام و زيبا و امکانات متنوع خاطره خوشی را در ذهن مسافران بجای خواهد گذاشت.
امکانات تفرجگاه:
احداث دو طرح شنا مخصوص آقايان و خانمها هر يك ۴۰ چتر (سايبان) بعلاوه بوفه ، دوش آب و سرويسهاي بهداشتي اسكله قايقراني پدالو و موتوري به مساخت ۰۶ متر مربع بعلاوه بوفه
چايخانه سنتي به مساحت ۱۰۰ متر مربع
آلاچيق جهت اقامت مسافرين ۳۰ عدد
رستوران به مساحت ۲۰۰ متر مربع
سوئيت هاي كوچك سبك ۱۰ عدد
كمپيگ و چادر ۵۰ عدد
مرداب ماهيگیری
ضمناً ساحل شنا داراي نجات غريق ، نگهبان و فروشگاه هاي عرضه كالا و خدمات و جنگل تجهيز شده مي باشد و در ايام تابستان اجراي موسيقي زنده جزء برنامه هاي تفريحي مي باشد .

داخلی شمال
تفریگاه-نمک-آبرود-شمال-علی طب
تفریگاه-نمک-آبرود-شمال-علی طب
تفریگاه-نمک-آبرود-شمال-علی طب
تفریگاه-نمک-آبرود-شمال-علی طب