سیتی سنتر اصفهان

  • مجتمع-تجاری-سیتی-سنتر-علی طب
  • مجتمع-تجاری-سیتی-سنتر-علی طب
  • مجتمع-تجاری-سیتی-سنتر-علی طب
  • مجتمع-تجاری-سیتی-سنتر-علی طب

سیتی سنتر اصفهان

سیتی سنتر اصفهان

سیتی سنتر اصفهان، یک مرکز تجاری، تفریحی و توریستی است که به عنوان یکی از بزرگترین مراکز خرید ایران و بزرگترین مرکز خرید اصفهان شناخته می شود و از شهرت بسیاری برخوردار است. این مجموعه در ۷ طبقه احداث شده و دارای دو طبقه پاركينگ مسقف با ظرفيت ۵۵۰۰ اتومبیل، سه طبقه شامل مركز خريد (Hyper Star) و واحدهای تجاری و دو طبقه آخر شامل مجموعه سينمایی، سالن چند منظوره، فود کورت و سالن های مختلف است. مجتمع تجاری سیتی سنتر زیر نظر مرکز گردشگری سلامت علی طب می باشد.

پروژه اصفهان سيتی سنتر پنج فاز اصلی از جمله مرکز خرید، هتل، برج های اداری-مسکونی و مرکز تجارت جهانی را شامل می شود که امکاناتی نظیر هایپراستار، مجموعه سینماها، مرکز همایش های بین المللی، فود کورت، پارکینگ، موزه، شهربازی، مجموعه دانشگاه ها، نگارخانه، بزرگترین و مجهزترین سالن اسکواش کشور و… را در خود دارد.

اصفهان شهر تاریخ و هنر و یکی از شهرهای معروف در ایران می باشد که سالانه پذیرای میلیون ها مسافر ایرانی و خارجی می باشد. این شهر زیبا یکی از کلان شهرهای کشورمان می باشد که امکانات خوبی دارد، یکی از این امکانات وجود مراکز خرید زیاد با تنوع محصول بالا می باشد.این شهر دیدنی علاوه بر مکان‌ها، آثار و بناهای دیدنی و تاریخی و بازارهای سنتی دارای مراکز خرید بسیار شیک و به‌روز زیادی است. افرادی که قصد سفر به این شهر زیبا را دارند، توصیه می‌شود که حتما سری به این مراکز دیدنی بزنند. در این مطلب مهم ترین و بهترین مراکز خرید اصفهان را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با علم به این جریان نتیجه بهتری از خرید در اصفهان بدست آورید.

به طور کلی بایستی مراکز خرید اصفهان را از حیث نوع اجناس به دو دسته کلی تقسیم کنیم. نوع اول کالاهای سنتی هستند که اغلب مسافران به عنوان سوغات با خود از سفر می برند و نوع دوم کالاهای غیرسنتی از جمله پوشاک، کیف و کفش، وسایل زینتی، ساعت، لوازم منزل و … می باشند که در این مطلب بهترین مراکز خرید اصفهان از حیث هر دو این موارد را معرفی می کنیم.

مطلب ارائه شده ما صرفا جهت آشنایی با بهترین مراکز خرید اصفهان برای مسافران جهت تهیه سوغات یا خریدهای معمول از جمله پوشاک، وسیله تزئینی و موارد این چنینی می باشد که با داشتن نقشه کامل شهر اصفهان می توانید به صورت هدفمند به این مراکز مراجعه کنید.

سیتی سنتر اصفهان یا “قلب شهر” اصفهان- بزرگترین مراکز تجاری ایران و چهارمین مرکز خرید بزرگ در جهان است و با وجود اینکه هنوز پروژه‌ای نیمه تمام محسوب می‌شود، نه تنها عظمت فیزیکی آن به چشم می‌آید، بلکه جای خود را در فرهنگ و سبک زندگی اصفهانی‌ها به خوبی باز کرده است. تا امروز بزرگترین پروژه‌های تجاری که در شهر اصفهان قرار گرفته‌اند در عظمت و لوکس بودن، به گرد پای سیتی‌ سنتر هم نمی‌رسند؛ البته پروژه‌هایی با این مقیاس امکان جانمایی در بافت شهر را نداشته و ندارند. سیتی‌ سنتر اصفهان، برای همه شهروندان اصفهانی، تجربه‌ای نو است!

تا پیش از این، تجربه شهروندان اصفهان از پاساژ گردی و قدم زدن‌های ویترینی به مجتمع پارک یا مجتمع بلوار خلاصه شده بود که با اغماض تنها یک- دهم سیتی‌ سنتر اصفهان هستند. پاتوق جوانان اصفهانی نیز همین دو مرکز تجاری، به خصوص مجتمع پارک بود.

ساعت کاری موزه: مجموعه از ۱۰:۰۰ صبح تا ۲۲:۰۰ است.

 

داخلی اصفهان
مجتمع-تجاری-سیتی-سنتر-علی طب
مجتمع-تجاری-سیتی-سنتر-علی طب
مجتمع-تجاری-سیتی-سنتر-علی طب
مجتمع-تجاری-سیتی-سنتر-علی طب
مجتمع-تجاری-سیتی-سنتر-علی طب