سینما لبخند کیش

  • سینما-لبخند-کیش-علی طب
  • سینما-لبخند-کیش-علی طب
  • سینما-لبخند-کیش-علی طب

سینما لبخند کیش

سینما لبخند کیش

“سینما لبخند” به عنوان تنها مکانی که گاهاً به نمایش فیلم های سینمایی می‌پرداخت، سال‌ها تعطیل شده بود و در جزیره‌ی کیش سالن سینمایی برای علاقمندان به فیلم و هنر وجود نداشت که سازمان منطقه آزاد کیش در سال۱۳۸۷ با صرف هزینه ی ۲۰۰ میلیون تومانی در مدت هفت ماه به بازسازی آن پرداخت و این سالن در آذر همان سالن راه اندازی شد. این مکان تفریحی زیر نظر مرکز گردشگری سلامت علی طب می باشد.

سینما لبخند در ابتدا روزی سه سانس به نمایش فیلم می‌پرداخت و مسئولان ابراز امیدواری کردند که اگر با استقبال مردم روبه‌رو شود این تعداد را به روزی هفت سانس افزایش دهد و متاسفانه این اتفاق نیافتاد و سینما لبخند حتی مجبور به کاهش فعالیت‌های خود نیز شد.

علاقمندان به سینما و هنر حتی می‌توانند در تور کیش، از دیدن جدیدن‌ترین فیلم‌هایی که بر پرده‌ی سینما‌های کشور اکران می‌شود دیدن کنند. این سالن سینما مجهز به پیشرفته‌ترین و به روز‌ترین سیستم‌های صوتی و تصویری می‌باشد.دیدن فیلم‌های روز که بر پرده‌ی سینما قرار دارند از دیگر تفریحات کیش می‌باشد که گردشگران می‌توانند از آن لذت ببرند.

سینما لبخند مجهز به اخرین سیستم تصویری و صوتی می باشد و تنها مکانی در کیش هست که به نمایش جدیدترین فیلم های سینمایی می پردازد .سانس فیلم ارائه میکرد که به دلیل استقبال نکردن مردم فعالیت های خود را کاهش داد . سینما لبخند کیش همه روزه از ساعت ۸:۰۰ الی ۲۳:۰۰ در خدمت کیشوندان و گردشگران گرامی می باشد .

جزیره کیش سرزمینی از تفریحات مختلف است؛ که هرکدام به نوبه خود بهترین و خاطره‌سازترین لحظات را برای مسافران رقم می‌زنند. از تفریحات آبی گرفته تا سواری با خودروهای جذاب و مکان‌های فرهنگی و تاریخی و هم‌چنین جاذبه‌هایی که ارزش چندین بار دیدن را حتی دارند. در این میان سینما رفتن یکی از مواردی است که فقط در کیش تجربه نمی‎شود؛ و تنها حسن فیلم دیدن در کیش گذراندن شبی به یاد ماندنی با دوستان در فضایی متفاوت است. سینماهای کیش تعداد زیادی ندارند؛ و تنها یک سینما به نام لبخند در کیش تاسیس شده و دیگری یک سینمای ساحلی به نام صبا است.

در باقی موارد ممکن است فیلم‌ها در برخی فرهنگ‌سراها و یا در سالن‌هایی به غیر از سالن اصلی سینما اکران شوند. در هر صورت توضیح مختصری در باب سینما لبخند و سینمای ساحلی صبا خواهیم داد؛ تا شاید راغب شدید یکی از شب‌های سفر به همراه خانواده و یا دوستانتان به سینماهای کیش رفته، فیلم مورد علاقه‌تان را تماشا کنید.

 توضیحات سینما لبخند کیش:

این سینما در گذشته تنها مکان برای اکران فیلم‌ها محسوب می‎شد؛ تا این که برای همیشه تعطیل شده و به فراموشی سپرده شد. اما بالاخره در سال ۱۳۸۷ با صرف هزینه‌ای نسبتا بالا در مدت حدود ۷ ماه بازسازی شد؛ و دوباره از نو شروع به کار کرد.

در ابتدا سینما لبخند با سه سانس اکران در روز شروع به فعالیت کرد؛ اما کم کم نه‌تنها تعداد سانس‌ها بیشتر نشد؛ بلکه دچار کاهش چشم‌گیری شد. نکته مهمی که در سینماهای کیش و خصوص سینما لبخند مطرح است؛ زمان ورود به سالن است.

برای حضور در سینما لبخند از نیم ساعت پیش از اکران فیلم درب‌ها باز بوده و به محض شروع اکران فیلم تمامی درب‌ها بسته شده و دیگر اجازه ورود داده نمی‎شود.

افرادی که برای تماشای فیلم در سینما حضور پیدا می‎کنند با وارد کردن مشخصات بلیط را تهیه می‎کنند. حد اقل یکی از افرادی که در کنار یک‌دیگر به تماشای فیلم می نشینند باید مشخصات مشابهی با بلیط تهیه شده داشته باشند.

هیچ‌گونه تاخیری در زمان اکران وجود ندارد؛ و راس ساعت مقرر فیلم مورد نظر به روی پرده می‎رود. ساعت کاری این سینما از ساعت ۸ صبح تا ۲۳ می‎باشد؛ و مکان این سینما در شهرک صدف، فاز یک، خیابان خراسان واقع شده است.

یکی از موارد مثبت این سالن استفاده از به‌روزترین سیستم‌های صوتی و تصویری برای ادراک فضای فیلم به صورت واقعی است.

سینمای دیگری که در جزیره کیش وجود دارد سینمایی روباز درست در کنار اسکله تفریحی کیش، در پارک ساحلی است. این سینما مناسب افرادی است که علاقه زیادی به تماشای فیلم در فضای آزاد دارند. چه بسا تماشای فیلم به این شکل نیز بسیار جذاب و لذت‌بخش است. این کار خصوصا در فضا و هوای کیش می‎تواند بسیار دلچسب است.

به‌طور کلی سینماهای کیش به دلیل این که تفریحات متنوعی در کیش وجود دارد، تقاضای زیادی ندارد؛ اما مطمئنآ تجربه‌ای خاص و جدید است و امتحان آن برای علاقمندان فیلم و سینما توصیه می‌شود.

داخلی کیش
سینما-لبخند-کیش-علی طب
سینما-لبخند-کیش-علی طب
سینما-لبخند-کیش-علی طب
سینما-لبخند-کیش-علی طب