مجتمع تجاری الغدیر قم

  • مجتمع-تجاری-الغدیر-علی طب
  • مجتمع-تجاری-الغدیر-علی طب

مجتمع تجاری الغدیر قم

مجتمع تجاری الغدیر قم

این مجتمع با ۵ طبقه تجاری در امتداد خیابان آیت اله مرعشی نجفی (ارم سابق) و میدان بزرگ امام خمینی (آستانه سابق) احداث شده است. شامل طبقات زیرزمین، همکف، نیم طبقه، طبقه اول، طبقه دوم می باشد. آسانسور – پله برقی – پارکینگ طبقاتی با ظرفیت ۲۰۰۰ خودرو به صورت عمومی.

شهربازی سرپوشیده در طبقه دوم دارای مدرن ترین وسایل بازی الکترونیکی و رستوران سنتی (دیزی بار) – فست فود ( کی اف سی) مکانی امن برای گذراندن ساعاتی خوش در کنار خانواده های شما خواهد بود که از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۴ آماده پذیرایی به خانواده های شما می باشد. بزرگترین بورس کامپیوتر، موبایل، دوربین مداربسته و دوربین مداربسته برندهای مطرح در طبقه اول جهت خریدی مناسب قابل مقایسه با مجتمع های پایتخت در حال راه اندازی می باشد. بارزترین ویژگی این مجتمع وجود بورسهای تجاری مثل بورس طلا واقع در همکف بلوک، بورس مانتو در نیم طبقه و بورس پوشاک، کیف و کفش در طبقه زیرزمین می باشد.

 

 

مشخصات کلی

مجتمع غدیر در قم شامل ۴ طبقه تجاری است که در زمینی حدود ۶ هزار مترمربع و در امتداد خیابان ارم مشرف به میدان بزرگ امام خمینی (ره) قرار گرفته است. این مجتمع در ۵ بلوک بهم پیوسته با زیربنای ۲۶ هزار متر مربع مشتمل بر طبقات زیرزمین، همکف، نیم طبقه اول و دوم است که تمامی واحد های تجاری موجود در این مجموعه نیز در طبقات زیرزمین و همکف قرار دارند.

 

 

بخش تجاری

مجتمع تفریحی الغدیر قم شامل قسمت های مختلف است و انواع بورس کالا را دارا می باشد. از جمله کالا های موجود در این بازار سنتی می توان به طلا – مانتو پوشاک کیف کفش اشاره کرد.

 

خدمات رفاهی

مجتمع تجاری الغدیر استان قم در طرح توسعه خود در نظر دارد تا با راه اندازی پله برقی و آسانسور موجبات آسایش مشتریان خود را فراهم کند. هم چنین در این طرح توسعه برنامه هایی جهت تفریح و سرگرمی مشتریان بومی و غیر بومی در نظر گرفته شده است.

 

 

مجتمع-تجاری-الغدیر-علی طب
مجتمع-تجاری-الغدیر-علی طب
مجتمع-تجاری-الغدیر-علی طب
مجتمع-تجاری-الغدیر-علی طب