مجتمع تجاری ستاره یزد

  • مجتمع -تجاری-ستاره-یزد-علی طب
  • مجتمع -تجاری-ستاره-یزد-علی طب
  • مجتمع -تجاری-ستاره-یزد-علی طب
  • مجتمع -تجاری-ستاره-یزد-علی طب

مجتمع تجاری ستاره یزد

مجتمع تجاری ستاره یزد

مجتمع ستاره یکی از مدرن ترین مجتمع های تجاری یزد است که در کنار خرید در این مجتمع مدرن می توانید از امکاناتی نظیر شهربازی سرپوشیده ۳۰۰۰ متری با مدرن ترین دستگاه های تفریحی، سینمای ۵ بعدی، انواع رستوران ها و کافی شاپ های متنوع و … استفاده برید.مجتمع تجاری ستاره یزد زیر نظر مرکز گردشگری سلامت علی طب می باشد.

را اندازی هايپر ماركت، ورزش بولينگ و بيليارد و افزايش ساعت كاري واحدهاي تجاري از جمله برنامه‌هاي اين مجتمع تجاری- تفریحی بزرگ در یزد می باشد.
مجتمع بزرگ تجاری ستاره یزد در سال ۱۳۸۸ در بلوار طالقانی شهر یزد افتتاح شد و امروزه یکی از مراکز خرید محبوب شهر یزد محسوب می شود. این مجتمع تجاری دارای امکانات ویژه ای است که می تواند همه طیف های سنی برای چند ساعت سرگرم کند. از مغازه های متنوع گرفته تا شهربازی سرپوشیده و سینما ۵ بعدی و کافه و رستوران، همه و همه در این مرکز قرار دارند. این مجموعه بزرگ دارای حدود ۷۰۰ مغازه است که محصولاتی نظیر پوشاک مردانه، زنانه، بچه گانه، اسباب بازی و … را عرضه می کنند.
در مجتمع تجاری تفریحی ستاره علاوه بر مراکز خریدی که لوازم عالی و باکیفیتی را ارائه می کنند، امکاناتی نظیر فضای بازی کودکان، رستوران و کافی شاپ، نمازخانه،

امکانات و خدمات مجتمع تجاری ستاره یزد عبارت اند از:

– پارکینگ مجتمع ستاره دارای ۸۰۰ واحد پارکینگ داخلی در مجتمع با کلیه امکانات مورد نیاز که در سه طبقه از زیرزمین احداث گردیده است .
– شهربازی مجتمع ستاره دارای شهربازی سرپوشیده با متراژ سه هزار متر مربع با کلیه دستگاهها و امکانات تفریحی طبق آخرین متد موجود در شهربازیهای پیشرفته و دارای غرفه های مخصوص شهربازی و کافی شاپ و سرویسهای مورد نیاز می باشد .
– راههای دسترسی به طبقات مجتمع ستاره یزد با احداث پله برقی در چهار جهت در طبقات همکف و اول و نیز همراه با آسانسورها و پله های فرار متعدد راه دسترسی به طبقات را تسهیل می کند.
– سیستم دوربین مدار بسته در کل طبقات مجتمع با نصب دوربینهای مداربسته و کنترل در اتاق فرمان از امکان هرگونه سوءاستفاده و تعرض به واحدها جلوگیری خواهد نمود.
سيستم اعلام اطفاي حريق مجتمع ستاره يزد با سيستم اعلام و اطفاي حريق در طبقات و با نصب آب فشان روي هر يك از اتومبيلهاي پارك شده بصورت خودكار و اتوماتيك در مواقع اضطراري عمل خواهد كرد .
– رستوران و كافي شاپ مجتمع ستاره يزد دارايرستوران و كافي شاپها و غرفه هاي غذاي مخصوص شهربازي و فضاهاي تفريحي رفاهي و ورزشي مي باشد كه به سهولت قابل دسترسي مي باشد. مجتمع ستاره يزد علاوه بر موارد فوق داراي يك رستوران بزرگ گرد با چشم انداز پارك باغ ملي و محلات قديمي يزد جلوه تازه اي را به مراجعين خواهد داد و از فضاي باز آن در فصول منسب استفاده خواهد شد .
– وويد مركزي مجتمع ستاره يزد داراي يك وويد مركزي بزرگ و چند وويد كوچكتر علاوه بر راههاي دسترسي به واحدها مي باشد كه فضاي مطلوبي را براي واحدهاي تجاري بوجود مي آورد . – راههاي ورودي و دسترسي به مجتمع مجتمع ستاره يزد با توجه به موقعيت آن كه بهترين نقطه و مركز تجاري يزد در نبش ميدان آزادي ( باغ ملي ) احداث گرديده ، از سه طرف امكان دسترسي دارد . ورودي اصلي مجتمع كه در نبش ميدان آزادي مي باشد. راه ورودي از خيابان فرخي راه ورودي از بلوار طالقاني – سالنهاي اجتماعات و چند منظوره مجتمع ستاره يزد داراي سالنهاو مكانهاي مناسب براي اجتماعات و جشنهاو ميهمانيها و برگزاري مراسم مخصوص و اعياد مي باشد ، كه در طبقات بالاي شهربازي احداث خواهد شد. – مكانهاي ورزشي مجتمع ستاره يزد داراي مكانهاي ورزشي مناسب و بدن سازي و سالن بيليارد مي باشد كه امكان حضور جوانان و استفاده از اين مكانها را فراهم خواهد آورد .
– سرويسهاي بهداشتي مجتمع ستاره يزد در كليه طبقات و پاركينگ داراي سرويسهاي متعدد بهداشتي است كه به سهولت دسترسي به آنها امكان پذير مي باشد .
– پاركينگ جانبي مجتمع ستاره يزد علاوه بر پاركينگهاي احداثي در طبقات داراي پاركينگهاي متعدد بر معبر مي باشد كه در مواقع اضطراري و به جهت استقرار وسايل نقليه عمومي مي توان از آن استفاده نمود .
– فضاي ورودي مجتمع ستاره يزد با توجه به عقب نشيني در نبش ميدان و امكان ايجاد فضايي دلنشين و مناسب براي مراجعين و همچنين ايجاد فضاي سبز و باغچه هاي متعدد جلوه مخصوص را به نماي بيروني مجتمع خواهد داد.
داخلی یزد
مجتمع -تجاری-ستاره-یزد-علی طب
مجتمع -تجاری-ستاره-یزد-علی طب
مجتمع -تجاری-ستاره-یزد-علی طب
مجتمع -تجاری-ستاره-یزد-علی طب
مجتمع -تجاری-ستاره-یزد-علی طب