مجتمع تجاری کنزالمال

  • مجتمع- تجاری-کنزالمال-علی طب
  • مجتمع- تجاری-کنزالمال-علی طب
  • مجتمع- تجاری-کنزالمال-علی طب

مجتمع تجاری کنزالمال

مجتمع تجاری کنزالمال

آبادان در سال‌های اخیر در محدوده‌ی منطقه‌ی آزاد اروند قرار گرفته‌ است. به همین دلیل این روزها شاهد باز شدن مراکز خرید مدرن‌تری در آبادان هستیم. آن‌هایی که اهل خریدند، خوب می‌دانند پاساژگردی در مناطق آزاد جذابیت‌های خودش را دارد و معمولاً می‌توانند محصولات برندهای معروف دنیا را با قیمت‌های پایینی در این جور جاها بخرند. اگر عازم آبادانید، مطلب بهترین مراکز خرید آبادان را در علی طباز دست ندهید.

منطقه خوزستان، با توجه به این‌که قرارداد سه ساله شرکت “گلایل کار اروند” به عنوان بهره‌بردار این مجتمع تجاری با سازمان منطقه آزاد اروند در بهمن‌ماه سال گذشته به پایان رسیده بود، مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند فرصتی چند ماهه و تا ۱۵ تیرماه جاری جهت تسویه حساب متقابل با غرفه‌داران و پرداخت بدهی به سازمان منطقه آزاد اروند، به این شرکت داده‌اند.

 

بر اساس تصمیم اعضای هیات مدیره و دستور مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد اروند مقرر شده بود از تاریخ ۱۵ تیرماه سال جاری بازار تجاری اروند (کنزالمال) از شرکت بازرگانی گلایل کار اروند به مدیریت امور مالی سازمان به عنوان جمعدار اموال، تحویل داده ‌شود اما به دلیل عدم اجرا شدن این تصمیم و نارضایتی غرفه‌داران از پیمانکار مربوطه، امروز و روز گذشته جمعی از غرفه‌داران تجمعاتی داشتند.

 

به گزارش خبرنگار ایسنا، در کنار تجمع اعتراضی به مدیریت این مجتمع تجاری، عده‌ای دیگر از غرفه‌داران در مقابل سازمان منطقه آزاد اروند تجمع کردند و خواستار ماندن پیمانکار این مجتمع شدند.

 

در همه ایام سال مهیای پذیرش مهمانان و مسافران از نقاط مختلف کشور است.

این شهر یکی از جذابترین شهرهای جنوب به شمار می رود و از آنجایی که آبادان منطقه آزاد است فاصله چندانی با دیگر شهرهای بندر ی ندارد.

در آبادان به طور مرتب اجناس مختلف از کشورهای عربی به بازارهای این شهر می رسد واین تنوع ، بازارهای آبادان را به بازار های داغ وقابل توجه تبدیل کرده است.

آبادان یکی از مهمترین شهرهای خوزستان است. با اینکه آبادان این روزها رونق و زرق‌وبرق سال های خیلی دور را ندارد، هنوز یکی از جذاب‌ترین شهرهای جنوب به شمار می‌رود. از آنجایی که آبادان منطقه آزاد بازرگانی است و با دیگر شهرهای بندری فاصله چندانی ندارد، بسیاری از مسافران در این شهر به دنبال خرید هستند.

بازار کنزالمال یکی از معروف‌ترین بازار‌های خوزستان است که درست وسط آبادان و خرمشهر واقع شده. این مرکز خرید بزرگ در بزرگراه آبادان – خرمشهر بنا شده است.

 

در کنزالمال همه‌چیز از لباس کودک گرفته تا وسایل منزل و با قیمت مناسب پیدا می‌شود چراکه فروشندگان آن‌ها را مستقیما از فروشندگان خارجی تهیه می‌کنند و به خاطر ورود به منطقه آزاد اروند، از پرداخت گمرک هم معاف هستند. به همین دلیل می‌توانید همه چیز را در اینجا ارزانتر از سایر بازار‌ها پیدا کنید. این بازار معروف معمولا روز‌های آخر هفته میزبان میهمانان مختلفی می‌شود که اغلب از شهر‌های اطراف برای خرید به کنزالمال و بازار ته لنجی آبادان می‌آیند.

 

بازارکنزالمال فراتر از سایر بازار‌های منطقه و استان است و با وسعتی حدود ۲۰ هزار متر مربع با انبار‌های بزرگ و ۵۰۰ غرفه در قطعات کوچک و بزرگ راه اندازی شده است، ورود کالا به این بازار بدون تشریفات گمرکی است که یک امتیاز به حساب می‌آید.

 

بازار کنزالمال با ۴۰۰ واحد تجاری، و فضای تفریحی تعداد بیشماری از گردشگران و خریداران را به خود جلب می‌کند.

فروشگاه های مجتمع تجاری کنزالمال عبارت اند از:

لباس زنانه

لباس مردانه

نوزاد و سیسمونی

کودک و نوجوان

محصولات ورزش و سفر

خانه و آشپزخانه

صنایع دستی

 

 

 

 

 

داخلی آبادان
مجتمع- تجاری-کنزالمال-علی طب
مجتمع- تجاری-کنزالمال-علی طب
مجتمع- تجاری-کنزالمال-علی طب
مجتمع- تجاری-کنزالمال-علی طب