مجتمع تجاری کیان سنتر

  • کیان-سنتر-مشهد-علی طب
  • کیان-سنتر-مشهد-علی طب

مجتمع تجاری کیان سنتر

مجتمع تجاری کیان سنتر

مشهد مقدس به عنوان دومین کلانشهر مذهبی جهان و دومین شهر بزرگ ایران ، سالانه میزبان میلیون ها زائر و مسافر داخلی و خارجی است که علاوه بر زیارت حرم مطهر حضرت رضا (ع) و استفاده از محیط معنوی آن، شایسته دریافت خدمات گردشگری مناسب و در خور شان این شهر هستند.

اما تمرکز مراکز تجاری و اقامتی در اطراف محدوده حرم مطهر مشکلات شهری و ترافیکی متعددی برای مسافران و شهروندان ایجاد می کند.

بر این اساس و به منظور ارایه خدمات و امکانات رفاهی، غذا و نوشیدنی ، سرگرمی و همچنین عرضه محصولات و اقلام مصرفی ، کادویی و سوغات به مسافران و ساکنان گرانقدر مشهد مقدس، مجتمع های تجاری بزرگ کیان ۱ و ۲ ، در موقعیت شهری ایده آل با بار ترافیکی روان و فضای وسیع احداث گردیده و در حال خدمت رسانی به مراجعان و مشتریان خود می باشد.
با طراحی مناسب و برنامه ریزی دقیق صورت گرفته این مراکز می توانند علاوه بر تامین انواع اقلام و کالاهای مورد نیاز مشتریان، پذیرای حضور نیم تا یکروزه افراد و خانواده ها در هر رده سنی برای تفریح، سرگرمی و گذران اوقات فراغت خود باشند.
پوشاک فصل، لباس کودک، کیف و کفش ، عطر و ادکلن، لوازم کادویی و تزئینی، لوازم آرایشی و بهداشتی ، لوازم آشپزخانه، خدمات خیاطی، بانک و …. از جمله اصناف حاضر در مراکز کیان هستند.

 

کیان-سنتر-مشهد-علی طب
کیان-سنتر-مشهد-علی طب