مرکز تجاری کیش

  • مجتمع-تجاری-کیش-علی طب
  • مجتمع-تجاری-کیش-علی طب
  • مجتمع-تجاری-کیش-علی طب
  • مجتمع-تجاری-کیش-علی طب

مرکز تجاری کیش

مرکز تجاری کیش

یکی از بزرگترین بازارهای جزیره کیش، بازار مرکز تجاری کیش است. این بازار در سال ۱۳۷۹ در زمینی با مساحت یازده هزار متر مربع، در چهار طبقه با وسعت ۱۶٫۶۸۳ مترمربع افتتاح شده است.نمایندگی های قابل اعتماد از برند های معروف خارجی در این بازار وجود دارد. درضمن هرشب ساعت ۱۰ قرعه کشی همراه با جوایز نفیس و برنامه های طنز و خنده دار در بازار مرکز تجاری کیش برگزار میشود. این مرکز خرید زیر نظر مرکز گردشگری سلامت علی طب می باشد.

فروش محصولات در مجتمع تجاری کیش عبارت اند از:

لوازم آرایشی و بهداشتی

کفش و کیف

عینک و ساعت

لوازم خانگی

مکمل های غذایی

فعالیت میکنند.گردشگران جزیره کیش به هیچ عنوان نمیتوانند بی تفاوت از کنار این مرکز تجاری بگذرند زیرا که این بازار از معماری و نورپردازی بخصوصی برخوردار است.

 

سال ها قبل خرید کردن در جزیره کیش یک فرآیند کاملا منحصربفرد بود، بسیاری از کالاها فقط در جزیره کیش یافت می شد، اما حالا اغلب لوازم مورد نیازمان در تمام شهرها در دسترس است. بنابراین خرید در جزیره حالا رنگ و بویی متفاوت تر از آن دوران دارد. بیایید هوشمندانه سفر کنیم برای استفاده مفید از زمان اقامت تان در جزیره و استفاده تمام و کمال از وقتتان بهتر است، قبل از آغاز سفر یک پلن یا برنامه سفر برای خودتان طراحی کنید. از محل اقامت تان گرفته تا مراکز تفریحی، مراکز خرید و مال ها و رستوران ها و کافه هایی که قرار است به آن ها سر بزنید. یک جستجو کوچک در سایت های شما را قادر خواهد ساخت تا اولا بهترین مکان ها را نسبت به بودجه خود انتخاب کرده و در هزینه ها نهایت صرفه جویی را بکنید و ثانیا از تجربیات مفید دیگران استفاده کرده تا سفر تمام و کمال به دلتان بنشیند. مثلا اگر قصد اقامت در جزیره و رزرو هتل های کیش را داشتید سری به ایران هتل آنلاین زده لیست هتل ها و امکاناتشان و یا حتی نزدیکی به مراکز تفریحی و خرید را مد نظر گرفته و با توجه به بودجه تان یکی از این هتل های چند ستاره را انتخاب کنید و البته حتما سری به گنجینه نظریات مشتریان قبلی هتل ها بیاندازید . مطمئن باشید نکات ارزشمندی را ملاحظه خواهید کرد که قطعا در بسیاری از انتخاب ها همانند زمان سفر، آب و هوای جزیره، مکان اقامت و یا حتی لوازمی که باید به همراه ببرید را در اختیارتان قرار می دهند. اما به هنگام خرید در جزیره چه نکاتی را باید مد نظر گرفت تا هم خرید خوبی داشته باشیم و هم در هزینه هایمان صرفه جویی کنیم؟ بیایید سری به نظرات مسافرین قبلی جزیره بزنیم و پاسخ را از آن ها جویا شویم.

 

 

داخلی کیش
مجتمع-تجاری-کیش-علی طب
مجتمع-تجاری-کیش-علی طب
مجتمع-تجاری-کیش-علی طب