رستوران ارم شاندیز مشهد

  • رستوران ارم شاندیز مشهد-گردشگری سلامت علی طب
  • رستوران ارم شاندیز مشهد-گردشگری سلامت علی طب

رستوران ارم شاندیز مشهد

رستوران ارم شاندیز مشهد

رستوران”ارم شاندیز” یکی از قدیمی‌ترین و بهترین رستوران‌های شاندیزه و با همان حال و هوای قدیمی. اینجا خبری از دکوراسیون شیک و لوکس نیست، اما غذاهاش از خیلی از رستوران‌های لوکس این محدوده بهتره و از نظر خود مشهدی‌ها، بهترین شیشلیک‌ در شاندیز برای این رستورانه.

رستوران ارم شاندیز مشهد با مساحتی ۱۲۰۰۰ هزار متری و با مدیریت جناب آقای ایزدی در سال ۱۳۶۲ شمسی افتتاح شد.این مجموعه که از سه بخش سنتی , فضای باز و سالن VIP تشکیل شده است با طراحی منحصر به فرد خود آماده پذیرایی از میهمانان خود میباشد.

همچنین این مجموعه گسترده برای تولید محصولات لبنی خود در انتهای رستوران, زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر تعبیه کرده و تمام محصولات فقط برای مصرف درخود رستوران تولید میشود و به بیرون عرضه نمیگردد…

 

یادتون باشه که هیچ چی جز شیشلیک اونجا نخورین. البته ماهیچه تموم شده بود ولی به نظرم اون هم باید خوب باشه ولی ماهیچه کریم و معین درباری رو هم نباید فراموش کرد چون هر چی باشه کریم پادشاه گوشت دنیاست.

رستوران ارم شاندیز در سال ۱۳۶۲ به مدیریت آقای حسن یزدی در منطقه شاندیز ( از مناطق ییلاقی مشهد )  افتتاح شد .

حاج حسن ایزدی در سال ۱۳۱۵ در شهر شاندیز به دنیا آمد، وی در ابتدای جوانی ، کار نجاری و در کنار آن ، ساخت و ساز را پیشه کرد .

وی در سفر به چین در شهر گوانجو از کارخانه تولید محصولات لبنی بازدید و سال ۱۳۸۲ کارخانه لبنیات ارم را در مجموعه رستوران راه اندازی کرد.

حسن ایزدی در سال ۱۳۸۰ اتحادیه رستوران های طرقبه و شاندیز را تاسیس و تا سال ۱۳۸۸ ریاست این اتحادیه را عهده دار بود.

رستوران ارم شاندیز یکی از مجموعه هایی است که با نام حسن ایزدی ماندگار شده است.

یکی از بهترین رستوران های مشهد و پیشنهاد ویژه به مسافران مشهد و زائران حرم امام رضا (ع) برای صرف غذا در مشهد رستوران ارم می باشد .

معروف ترین و لذیذ ترین غذای رستوران ارم شیشلیک است و بی شک عاشقش خواهید شد .

هماهنگی و رزرو:

شماره تلفن های گردشگری سلامت علی طب جهت رفاه حال شما گردشگران عزیز، همواره پاسخگو می باشند.

۰۹۳۸۱۹۸۴۰۲۷

رستوران ارمم شاندیز مشهد-گردشگری سلامت علی طب
رستوران ارم شاندیز مشهد-گردشگری سلامت علی طب
رستوران ارم شاندیز مشهد-گردشگری سلامت علی طب