رستوران سیلوانا در مشهد

  • رستوران سیلوانا در مشهد-گردشگری سلامت علی طب
  • رستوران سیلوانا در مشهد-گردشگری سلامت علی طب

رستوران سیلوانا در مشهد

رستوران سیلوانا در مشهد

هر کی می ره رستوران, یه سری فاکتورها براش مهمه. دسته اول به غذا اهمیت می دن و کیفیتش. برای این دسته فضا خیلی مهم نیست اما دسته دوم به محیط رستوران اهمیت می دن و دوست دارن تو فضای خوشگل غذا بخورن و کیفیت غذا, اولویت بعدیشونه. دسته سومم که کلا دنبال پاتوق و جای خاص می گرده و دیدن آدمای خاص براش از همه چی مهمتره

اما اگر مشهدی ها رو بخوام تو این دسته بندی بذارم, قطعا مشهدیها جزو دسته اول هستن و فقط به غذا اهمیت می دن. واسه همینه که اگر رستوران های تاپ مشهد رو بخوایم اسم ببریم مثل معین درباری, ارم, راستگو, پسران کریم و … هیچکدوم فضای خاصی ندارن و اما رستوران سیلوانا…

رستوران سیلوانا در سال ۹۴ افتتاح شده است . شاید بتوان گفت این رستوران بیش از هر قشر دیگری ، مختص زوج های جوان است ! رستورانی فوق العاده لوکس با کافی شاپ زیبا و برخورد حرفه ای کادر . قیمت غذا در رستوران سیلوانا بسیار مناسب است و این یکی از مزیت های آن بشمار می آید .

رستوران سیلوانا مشهد انواع غذاهای ایرانی، غذای فرنگی، غذاهای ایتالیایی و غذاهای دریایی سرو می کند و جزء رستوران‌های بسیار لوکس شهر مشهد می‌باشد. ساعت کاری رستوران سیلوانا از ۱۲ الی ۱۶ و ۲۰ الی ۲۴ می‌باشد. امکانات رستوران سیلوانا پارکینگ، اینترنت وایرلس و رزرو تلفنی می‌باشد.

رستوران سیلوانا در سال جاری با هدف ارائه خدمات رستوران داری به شکل مدرن، افتتاح گردیده است. این رستوران افتخار دارد با همکاری یک تیم مجرب در زمینه رستوران داری سعی خود را یرای هر چه بهتر دادن خدمات نوین رستوران داری بکار بندد تا در آینده ای نه چندان دور شاهد رهنمون رستوردان داری کشور عزیزمان همگام با استاندارد های مدرن دنیا باشیم.

رستوران های مشهد از لحاظ قیمت و کیفیت بسیار متنوع هستند و رستورانهای شیک بجز تعداد اندکی ، از حرم فاصله زیادی دارند . یکی از جدیدترین رستورانهای مشهد ، رستوران سیلوانا در ملک آباد است . که فضای زیبایی برای پذیرایی از میهمانان خود اختصاص داده است .

هماهنگی و رزرو:

شماره تلفن های گردشگری سلامت علی طب جهت رفاه حال شما گردشگران عزیز، همواره پاسخگو می باشند.

۰۹۳۸۱۹۸۴۰۲۷

رستوران سیلوانا در مشهد-گردشگری سلامت علی طب
رستوران سیلوانا در مشهد-گردشگری سلامت علی طب
رستوران سیلوانا در مشهد