رستوران پسران کریم مشهد

رستوران پسران کریم مشهد

رستوران پسران کریم مشهد

رستوران پسران کریم در سال ۱۳۵۹ در خیابان طالقانی افتتاح شده و از سال ۱۳۷۶در محل فعلی واقع در خیابان فرهاد ۲۲ انتقال یافت و در حال حاضر شعبات دوم و سوم این رستوران در برج آلتون و مجتمع مروارید پذیرای مهمانان و همشهریان عزیز می باشد.

از بهترین رستوران‌های قدیمی و معروف مشهد با کیفیت عالی غذاها و با سرویس‌دهی و قیمت مناسب در محیطی دنج و خانوادگی،غذاهای ایرانی سرو میکند و غذای محبوب این رستوران چلو ماهیچه آن می‌باشد که از تقاضای زیاد در ساعات اول شروع کار رستوران تمام می شود.

شعبه مرکزی رستوران بنایی قدیمی‌تر داشته و سالن آن به طور معمول بسیار شلوغ است. رستوران پسران کریم مشهد غذای بیرون بر هم داشته ولی فاقد پیک می‌باشد ولی قادر است غذای سفارشی شما را با آژانس مجاور رستوران به آدرس دلخواهتان ارسال کند.

در  مجموعه رستوران های پسران کریم سعی شده است از بهترین و سالم ترین مواد غذایی استفاده شود و توجه ویژه ای  به فضاهای آماده سازی و انبارهای مواد غذایی و طبخ غذا در محیط کاملا بهداشتی  دارند و در نهایت تمام سعی افراد این مجموعه اعم از مدیریت ٬ مسئول بهداشت٬ دامپزشک و کارکنان محترم ارائه غذای سالم و لذیذ برای مهمانان عزیز در تور مشهد می باشد.

” پسران کریم” یکی از رستوران های قدیمی و معروف شهر مشهده و هرکسی یک بار غذای این رستوران رو امتحان کرده باشه، دلیل معروفیت و محبوبیت اینجا رو می دونه چون این رستوران یکی از شلوغ ترین رستوران ها در نوع خودشه، که هر موقع از روز به این رستوران مراجعه کنین باید برای پیدا کردن جا و نشستن کمی صبر کنین. انواع غذاهای ایرانی در منو این رستوران دیده میشه ولی چلو ماهیچه اینجا از همه معروف تره.

شماره تلفن: ۰۵۱۳۷۵۳۰۰۱۴

آدرس: ایران – خراسان رضوی – مشهد انتهای خیام شمالی، مجتمع مروارید

رستوران-پسران-کریم-گردشگری-سلامت-علی-طب
رستوران-پسران-کریم-گردشگری-سلامت-علی-طب