گشت شهری

  • گشت شهری-گردشگری سلامت علی طب
  • گشت شهری-گردشگری سلامت علی طب
  • گشت شهری-گردشگری سلامت علی طب

گشت شهری

گشت شهری:

علی طب آماده ارائه گشت شهری برای مسافرین و همراهان عزیزشان می باشد.

این شرکت از ابتدا به صورت تخصصی انجام خدمات گردشگری را برگزار کرده و به میهمانان علی ابن موسی الرضا(ع) ارائه خدمت نموده است.

و برخی خدمات را در شهرهای تهران،شیراز،بندرعباس و… انجام داده است.

از این رو کارشناسان و مسئولین بخش عملیاتی این مهم را ارج نهاده و در تمامی ساعات شبانه روز،درراستای تحقق اهداف، تلاش نموده و خوشبختانه کارنامه خوبی را به جا گذاشته اند.

علی طب با استفاده از توان و تخصص مدیران خود توانسته گام موثری در صنعت گردشگری بردارد و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان خود از سراسر کشور هم اینک با برگزاری برترین تورها در مقیاس کمی و کیفی به پر طرفدار ترین مقاصد گردشگری مشغول به فعالیت می باشد.

 

اهداف:

باتوجه به اینکه استقبال و بدرقه یکی از مراسم معمول در تمامی دنیا می باشد و تکریم میهمانان منوط به این امر، لذا بر آن آمدیم تا ما هم فرهنگ غنی کشور را به عرصه ظهور گذاشته و شعار ما میتوانیم را عملی کنیم .

از این رو اجرای ترانسفر ها و برنامه های تفریحی را در مرحله اول و سپس ایاب و ذهاب ،کرایه خودرو ،فرستادن سفیرانی از این مجموعه برای خوش آمد گویی و یا همراهی و دلگرمی به میهمانان برای مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است و از اهداف این مجموعه ارتقا کیفیت و بهتر خدمت رساندن می باشد.

 

 

 

درخواست گشت شهری


پکیج های پیشنهادی